Warszawa, Wilanów Błonia Wilanowskie, ul. Sarmacka

Rodzaj własności Inny

Pow. 52 m2

Liczba pokoi: 2

Liczba łazienek: 1

2008 rok

Piętro 1/4

2 pok. mieszkanie 52 m2 wynajem Miasteczko Wilanów

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w jednej z najbardziej eleganckich i bezpiecznych dzielnic Warszawy – Wilanowie.

Mieszkanie usytuowane jest w prestiżowej lokalizacji – w samym sercu Miasteczka Wilanów, przy ul. Sarmackiej 20.

Powierzchnia lokalu wynosi 52 m2. Lokal składa się z:

– salonu z aneksem kuchennym o pow. 27 mkw.
– sypialni o pow.11,2 mkw.
– przestronnej łazienki z bardzo pojemną szafą

Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Aneks kuchenny jest bardzo dobrze wyposażony (włącznie ze zmywarką, piekarnikiem i płytą grzewczą). W mieszkaniu są 3 pojemne szafy. Dzięki panoramicznym oknom – lokal jest doskonale doświetlony.

Niewątpliwym atutem mieszkania jest przestronny i ustawny balkon (o pow. 11 mkw.), wychodzący na zielone, spokojne, ciche patio, gdzie z przyjemnością wypoczywa się po dniu pracy, oraz wygodne miejsce parkingowe w garażu podziemnym (300 zł/mc – obligatoryjne).

Budynek posiada ochronę i monitoring. Elegancki wygląd osiedla, charakterystyczny dla Miasteczka Wilanów, spełni oczekiwania wymagających klientów. Dookoła wypielęgnowana zieleń i zadbane części wspólne.

Bardzo przyjemne mieszkanie w świetnej, bezpiecznej lokalizacji, usytuowane na 1. piętrze. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne restauracje, kawiarnie, lokale usługowe, sklepy, siłownia plenerowa, ścieżki rowerowe, a także ścieżki do biegania. Do Royal Wilanów – 600 m, do Pałacu i Ogrodów Królewskich – 1,3 km. Bezpośrednio przed budynkiem miejsca parkingowe.

Łatwy wyjazd z Miasteczka Wilanów. Ponadto blisko przystanki autobusowe i tramwajowe – tramwaj do Wilanowa usprawnił komunikację z centrum miasta. W pobliżu też liczne renomowane szkoły i przedszkola (także międzynarodowe).

Opłaty:

– Czynsz najmu – 3000 PLN/mc
– Czynsz administracyjny – 1156 PLN/mc
– Miejsce parkingowe w garażu podziemnym – 300 PLN/mc
– Dodatkowo płatny prąd wg zużycia i internet we własnym zakresie
– Kaucja 5500 PLN. 

Umowa najmu okazjonalnego na okres minimum 1 roku.

Mile widziani także zagraniczni najemcy, rodziny z dziećmi, studenci, najemcy ze zwierzętami.

Zapraszam serdecznie na prezentację !

Szczegóły oferty

Numer oferty TOP777396
Jasna kuchnia Tak
Balkon/taras Tak
Garaż/miejsce parkingowe Tak
Domofon Tak
Osiedle strzeżone Tak
Drzwi antywłamaniowe Tak
Kamery wideo Tak
Monitoring Tak
Winda Tak
Internet Tak
Woda Tak
Prąd Tak
Kanalizacja Tak

    Napisz wiadomość