Warszawa, Śródmieście Powiśle, ul. Dobra

Pow. 89 m2

Pokoje: 3

Łazienki: 1

Toalet: 1

1935 rok

Piętro 1/4

3 pokoje 89 m2, winda, Metro, Powiśle, Dobra 22/24

3 pokoje 89 m2, 9 m2 piwnica, kamienica z cegły z lat 30-stych XX wieku, 1 piętro, wysokie pomieszczenia, winda, Metro Centrum Nauki Kopernik, Powiśle ul. Dobra 22/24, teren ogrodzony, świetny punkt komunikacyjny, duże możliwości aranżacji przestrzeni.

Jesteśmy Skutecznymi Agentami – wyłącznymi reprezentantami Naszych Klientów. Pracujemy jedynie w oparciu o Umowy Ekskluzywne. Dzięki temu oferujemy Państwu komfort i bezpieczeństwo wstępnego zapoznania się z ofertami nieruchomości wszystkich Naszych Klientów, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia przygotowanych przez nas materiałów multimedialnych z poziomu Państwa komputera, przed umówieniem terminu wizyty.
Wirtualny Spacer (proszę o kontakt, gdyby nie wyświetlał się poprawnie u Państwa – pomogę), zdjęcia, staranny opis wraz z mapą i adresem nieruchomości.

Przedstawiamy Państwu jasne i przestronne, jednopoziomowe, 89 metrowe mieszkanie, położone przy ul. Dobrej 22/24, na warszawskim Powiślu. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z każdą częścią miasta – Metro Centrum Nauki Kopernik w zasięgu 3 minutowego spaceru. Mieszkanie położone jest w osłoniętym od ulicznego zgiełku miejscu, nieopodal licznych terenów zielonych.

Kamienica została zbudowana z cegły w latach 30-stych XX wieku, przeszła gruntowny remont, łącznie z klatkami schodowymi, wszystkie media są miejskie. Niezaprzeczalnym atutem budynków z tego okresu jest niespotykana w dzisiejszym budownictwie grubość ścian zewnętrznych i wysokość pomieszczeń (około 350 cm).

Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi (22 m2, 22 m2 i 16 m2 ), oddzielnej kuchni (12 m2), dużej łazienki z wanną (6 m2), przestronnego holu, wc oraz piwnicy (10 m2). Ekspozycja okien od północnego wschodu po zachód.

Mieszkanie położone jest na 1 piętrze (jest winda), ściany są gładkie, na podłogach pokoi panele dobrej jakości, w holu i kuchni gres.

Mieszkanie ma bardzo duży potencjał aranżacji wnętrz. Możliwe jest wydzielenie dodatkowych pomieszczeń lub powiększenie istniejących, poprzez ich połączenie (większość ścian wewnętrznych to ściany działowe).

Teren jest zamknięty, monitorowany całą dobę. W pobliżu osiedla są bezpłatne miejsca parkingowe dla mieszkańców, parking strzeżony.

Wszystkie prace konserwacyjne wykonywane są na bieżąco przez Administratora budynku.

Stan prawny mieszkania: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z KW, grunty uregulowane – zakup można wspomagać kredytem.

W pobliżu liczne punkty handlowe, medyczne i usługowe, sklepy (lokalne, dyskonty), banki, apteki, punkty gastronomiczne, poczta, szkoły oraz przedszkole i żłobki, klub sportowy, tereny zielone i inne obiekty umożliwiające aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, ścieżki rowerowe.

Nieopodal stacja Metro Centrum Nauki Kopernik dobry dojazd do każdej części Warszawy Centrum zarówno komunikacją miejską jak i samochodem.

Zapraszam na prezentację po uprzednim umówieniu odpowiedniego terminu, jestem wyłącznym reprezentantem Właścicieli przy sprzedaży tej nieruchomości.

Szczegóły oferty

Numer oferty TOP968369
Jasna kuchnia Tak
Domofon Tak
Osiedle strzeżone Tak
Drzwi antywłamaniowe Tak
Winda Tak
Basen Tak
Telefon Tak
Internet Tak
Telewizja kablowa Tak
Gaz Tak
Woda Tak
Prąd Tak
Kanalizacja Tak
Park Tak
PKS Tak
Autobus Tak
Kolej podmiejska Tak
Metro Tak
Tramwaj Tak
Kolej Tak
Fitness Tak
Bank Tak
Apteka Tak
Żłobek Tak
Centrum miasta Tak
Przedszkole Tak
Uczelnia Tak
Sklep spożywczy Tak

Wirtualny spacer po nieruchomości

    Napisz wiadomość