Rodzaj budynku Blok mieszkalny
Rodzaj własności Inny
Pow. 53 m2
Liczba pokoi: 2
Liczba łazienek: 1
2008 rok
Piętro 3/8
Przedstawiamy Państwu jasne i przestronne, 53-metrowe mieszkanie położone przy ul. Powstańców Śląskich 89C na warszawskim Bemowie. Znajduje się ono na kameralnym, ogrodzonym, strzeżonym 24h osiedlu, w doskonałym punkcie komunikacyjnym, bezpośrednio przy stacji Metro Bemowo.
Inwestycja „EWEN SHIRAZ” została zrealizowana przez renomowanego developera SHIRAZ w 2008 roku.
Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze, dzięki odpowiedniemu usytuowaniu w obrębie budynku przyszli Najemcy będą mieli zapewnioną prywatność. Zostało wykończone z dbałością o szczegóły, przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 4 m2, na tym samym piętrze, i duże miejsce postojowe w garażu podziemnym (w cenie).
Do mieszkania z każdego poziomu prowadzi nowoczesna winda (a nawet 2). Dostępne dla niepełnosprawnych – po drodze nie ma żadnych barier architektonicznych, schodów.
Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym (29 m2), sypialni z nowym podwójnym łóżkiem (12 m2), dużej łazienki z wanną, pralką (6 m2), holu z szafą wnękową (5 m2), loggii (5 m2), komórki lokatorskiej (4 m2) i miejsca postojowego w garażu podziemnym. W przedpokoju i sypialni są pojemne szafy w zabudowie.
Do dyspozycji Najemców pozostaje kompletne umeblowanie widoczne na zdjęciach i wyposażenie w sprzęty AGD wysokiej jakości (lodówka, zmywarka, płyta elektryczna, piekarnik, mikrofala, okap, żelazko, czajnik, odkurzacz).
Z okien salonu i sypialni rozciąga się widok na ładnie zagospodarowaną przestrzeń z zielenią. Ekspozycja okien salonu (z 5-metrową loggią) i sypialni na północny zachód.
Osiedle jest ciche, kameralne, osłonięte od głównych ulic, ogrodzone i monitorowane. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci, plenerowa siłownia dla dzieci i dorosłych, w każdym budynku jest recepcja, ochrona 24h. W budynku, obok recepcji jest duża sala, dostępna nieodpłatnie dla lokatorów – można urządzać przyjęcia, chrzciny, komunie, urodziny (wyposażona również w sprzęt AGD – lodówka, płyta elektryczna, zlew).
Nieruchomość położona jest w świetnym punkcie komunikacyjnym. Zmotoryzowanych ucieszy dostęp do kluczowych węzłów – trasy S8/A2, które umożliwiają szybki dojazd do każdej części miasta. Przy osiedlu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, stacja Metro Bemowo. W najbliższej okolicy są sklepy spożywcze, szkoły, przedszkola, poczta, biblioteka, Urząd Dzielnicy Warszawa Bemowo, liczne punkty handlowe, usługowe i gastronomiczne.
Czynsz najmu + czynsz administracyjny (1200 zł) + prąd wg zużycia.
Czas trwania umowy minimum rok.
Umowa najmu okazjonalnego.
Kaucja 4200 zł.
Zapraszam na prezentacje po uprzednim umówieniu odpowiedniego terminu, jestem wyłącznym reprezentantem Właścicieli.
Rafał Jeleński
Senior Real Estate Agent
Rafał Jeleński
Senior Real Estate Agent