Rodzaj budynku Blok mieszkalny
Rodzaj własności Inny
Pow. 50 m2
Liczba pokoi: 2
Liczba łazienek: 1
2012 rok
Piętro 1/2
Zamieszkaj tam, gdzie Warszawa spotyka naturę.
Rano kawa na tarasie, po południu spacer po Lesie Bielańskim – codzienność, jaką pokochasz.
Do wynajęcia mieszkanie – dwa pokoje na Bielanach przy lesie, ul. Tczewska
Zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania na wynajem na prestiżowym osiedlu położonym tuż przy Lesie Bielańskim.
To jedno z tych miejsc, które od razu robią wrażenie — kameralne, zielone, pełne spokoju, a jednocześnie doskonale skomunikowane z resztą miasta. Osiedle jest wyjątkowo zadbane, wyróżnia się niską zabudową, wysokim standardem wykończenia i przemyślaną architekturą. Do dyspozycji mieszkańców jest winda oraz wygodne miejsce postojowe.
Bezpośrednie sąsiedztwo Lasu Bielańskiego i Parku Kępa Potocka sprawia, że to idealna lokalizacja dla osób, które cenią sobie kontakt z naturą, spacery, jogging czy przejażdżki rowerowe. Na terenie osiedla znajdują się zadbane części wspólne, przyjemna fontanna i alejki spacerowe, które tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca.
Cisza, zieleń i komfort – tu naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku.
Mam przyjemność zaprezentować jasne, przestronne mieszkanie dwupokojowe, 51 m2 plus loggia ok. 4 m2 oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym.
Pokój z aneksem kuchennym (ok. 30 m2), meble kuchenne na wymiar, nowa zmywarka, nowa pralka i kuchenka, stół jadalniany z krzesłami, sofa i stolik kawowy, telewizor i szafka pod RTV.
W sypialni (ok. 12 m2) wygodne łóżko, szafa w zabudowie.
W łazience (ok. 4 m2) wanna, pralka, szafka łazienkowa.
Dużo miejsca do przechowywania, w przedpokoju szafy w zabudowie.
Klimatyzacja.
Przystanek autobusowy 100 m przy ul. Gwiaździstej, umożliwia szybkie dostanie się do stacji metra Plac Wilsona lub stacji Stare Bielany.
Opłaty miesięczne z miejscem postojowym w garażu podziemnym:
Czynsz najmu – 3000 PLN
Czynsz administracyjny – 950 PLN
Dodatkowo płatny prąd wg zużycia i internet.
Kaucja – jednomiesięczna.
Umowa najmu okazjonalnego na okres minimum 1 roku.
Przyjazne zwierzętom.
Zapraszam do kontaktu.
Anna Brljacic
Senior Real Estate Agent, licence no. 25604
Anna Brljacic
Senior Real Estate Agent, licence no. 25604