Dom 6 pokoi 199 m2/708 m2,Janowiec,Kazimierz Dolny

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
2 700 000 PLN , Pow. 199 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
199 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Janowiec , Lubelska
Rok budowy:
2021
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
TOP707656
Powierzchnia działki:
708 m2
Cena za m2:
13 568 PLN
W skrócie:
Dom 6 pokoi / Pensjonat 6 pokoi, 199 m2, działka 708 m2, ogród, 5 sypialni - wszystkie z łazienkami, możliwość rozbudowy o dodatkowe apartamenty lub część handlową, coroczny dochód przekracza 100.000 zł, nowoczesne bezobsługowe rozwiązania (smarthome), perfekcyjny stan techniczny, doskonale prosperujący biznes, świetne oceny na Booking ul. Lubelska, Janowiec, Apartamenty pod Zamkiem w Janowcu, Under the Castle Janowiec, Kazimierz Dolny, las, ogród, zieleń, cisza, miejscowość turystyczna, Zamek Janowiec, Magiczne Ogrody

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący, pełniący funkcję pensjonatu położony w miejscowości Janowiec przy ul. Lubelskiej 23A. Janowiec jest typowo turystyczną miejscowością, połączoną przeprawą promową i mostem (Puławy) z Kazimierzem Dolnym. Miejscowość jest chętnie odwiedzana przez turystów, którzy cenią sobie wypoczynek po zwiedzaniu okolicznych atrakcji (Zamek w Janowcu, Magiczne Ogrody), jak również tych w Kazimierzu Dolnym.

Pensjonat jest często wybierany przez Gości, którzy doceniają jego położenie i jakość. Zbiera bardzo pozytywne opinie, co ma odzwierciedlenie w bardzo wysokich ocenach m.in. na Booking: Apartamenty pod Zamkiem Janowiec, Under the Castle in Janowiec.

Aktualny dochód z inwestycji przy wynajmowaniu 4 apartamentów na piętrze, jedynie w sezonie wysokim to ponad 100.000 zł rocznie. Parter domu obecnie nie jest wynajmowany. Aktualna wycena samego biznesu to 1.000.000 zł (operat szacunkowy).

Docelowo w kompleksie może powstać 6 apartamentów premium + 1 ekskluzywny apartament, obejmujący cały parter domu. Można również wynajmować je całorocznie, a nie jak obecnie jedynie w sezonie wysokim.

Docelowo (przeznaczając na wynajem parter domu + tworząc 2 dodatkowe apartamenty w budynku gospodarczym) jest możliwość uzyskania stopy zwrotu na poziomie 8 - 10% rocznie
+ dochody z potencjalnej działalności handlowej
+ wzrost wartości nieruchomości w czasie

Nowi Właściciele otrzymają gotowy projekt zagospodarowania terenu z możliwością stworzenia budynku gospodarczego. Może on pełnić funkcje dwóch dodatkowych apartamentów, garażu, czy też być przeznaczony na działalność handlową.

Poważnie zainteresowani Klienci będą mogli zapoznać się z przygotowanym operatem szacunkowym.

W okolicy dominuje niska zabudowa jednorodzinna, tuż obok są lasy i rozległe łąki, na których można spotkać sarny, zające, żurawie. Sąsiedztwo sprzyja turystyce pieszej, rowerowej i wypoczynkowi nad brzegami okolicznych zalewów lub nad brzegami Wisły.

Ta lokalizacja jest gwarancją połączenia odpoczynku na łonie natury, bliskości miasta i gwaru Kazimierza Dolnego.

Na zagospodarowanej, ogrodzonej działce wielkości 708 m2, na nowego właściciela czeka jasny i przestronny dom o powierzchni użytkowej 199 m2.

Budynek powstał w 2021 roku, w technologii tradycyjnej, z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów wysokiej jakości. Właściciele budowali „dla siebie” - w procesie budowy i wykończenia nie stosowano kompromisów. Dzięki temu nieruchomość jest w świetnym stanie technicznym i spełnia obecne normy zużycia energii, ergonomii i bezpieczeństwa.

Obecnie parter budynku stanowi część mieszkalną Właścicieli, a piętro część wynajmowaną jako cztery samodzielne apartamenty z osobnym wejściem. Apartamenty są w pełni wyposażone, każdy ma niezależną łazienkę, aneks kuchenny, telewizor, klimatyzację oraz Internet. Obiekt jest monitorowany, Właściciele mają możliwość sterowania urządzeniami i instalacjami na odległość (smarthome). Systemy rezerwacji i płatności za wynajem apartamentów są bezobsługowe i można nimi zarządzać z dowolnego miejsca na świecie.

Na parterze znajdziemy przestronny salon z jadalnią i nowocześnie wyposażoną kuchnią (łącznie 59 m2). Z salonu wyjście do ogrodu - sezonowo ukwieconego, z widokiem na otwartą przestrzeń i zieleń.
Dodatkowo na parterze sypialnia (20 m2) z wanną i prywatną łazienką (6 m2) z oknem. W części dziennej dodatkowo przestronne wc (3,5 m2) z oknem, hol (10,5 m2) z pojemnymi szafami w zabudowie na wymiar, wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze (4,5 m2).

Wyposażenie kuchni obejmuje klasyczne meble kuchenne na wymiar z okuciami renomowanej firmy i z praktyczną wyspą. Sprzęt AGD wysokiej jakości (piekarnik, płyta elektryczna, zmywarka, lodówka).

Pierwsze piętro to cztery samodzielne apartamenty (21 m2, 21 m2, 16m2 i 16 m2) z osobnym wejściem z zewnątrz budynku. Apartamenty są w pełni wyposażone, każdy ma niezależną łazienkę (ponad 3 m2), aneks kuchenny, telewizor, klimatyzację oraz Internet.
Możliwe jest połączenie parteru z piętrem wewnętrznymi schodami. Dzięki temu uzyska się komfortowy dom jedno lub wielorodzinny - część dzienną z jedną sypialną na parterze i cztery sypialnie na piętrze (każda z niezależną łazienką).

Dom jest bardzo tani w eksploatacji dzięki powietrznej pompie ciepła. Wszystkie media miejskie - energie elektryczna, woda, kanalizacja.

Bezpieczeństwo zapewnia alarm, monitoring całego terenu i stała współpraca z agencją ochrony.

Położenie w popularnym rejonie turystycznym Puławy - Kazimierz Dolny - Nałęczów, okoliczne walory przyrodnicze i rekreacyjne sprawiają, że dom jest dobrą inwestycją na lata - ceny podobnych nieruchomości w tym rejonie będą rosły.

Zapraszam na prezentację po uprzednim umówieniu odpowiedniego terminu. Jestem wyłącznym reprezentantem Właścicieli.
Nieprawidłowy adres E-mail