Dom jednorodzinny - piękna okolica k. Białej Podl.

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
499 000 PLN , Pow. 247,92 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
247,92 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Witulin
Rok budowy:
2022
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
TOP670799
Powierzchnia działki:
1 567 m2
Cena za m2:
2 013 PLN
Na sprzedaż dom jednorodzinny wolno stojący w budowie - stan surowy zamknięty - który jest zlokalizowany w miejscowości Witulin (gmina Leśna Podlaska, powiat bialski). Całkowita powierzchnia domu wynosi 247,92 m2.


Rok rozpoczęcia budowy - 2021. Dom został zaprojektowany jako energooszczędny (wykorzystanie materiałów budowlanych zwiększających izolację cieplną domu) wg indywidualnego projektu i jest budowany na działce o powierzchni 1567 m2. Wymiary działki: 37,48 m (od ulicy) x 41,99 m.


Stan zaawansowania prac, dostępność mediów: • elewacja zaciągnięta siatką i klejem z włóknami szklanymi, otwarta dyfuzyjnie (przystosowana do tynku elewacyjnego lub obicia deską),

 • ocieplenie zewnętrzne wykonane płytą z włókien drzewnych,

 • ocieplenie ścian od wewnątrz - wełna skalna,

 • skrzynka elektryczna, rozdzielnia 230V + siła,

 • uziom fundamentowy, otok wokół domu,

 • rozprowadzone rury kanalizacyjne do urządzeń sanitarnych,

 • okna w kolorze antracytowym, 3-szybowe + parapety zewnętrzne,

 • dach dwuspadowy pokryty trapezową blachą Pruszyński + orynnowanie,

 • możliwość adaptacji poddasza,

 • w projekcie przydomowa oczyszczalnia ścieków, ogrzewanie podłogowe + pompa ciepła,

 • gminny wodociąg i łącze telefoniczne w drodze obok,

 • garaż na 2 samochody, umożliwiający parkowanie samochodów typu VAN obok siebie.


Projekt domu zakłada możliwość dzielenia funkcji mieszkalnej (2 sypialnie, 2 łazienki, salon z kuchnią) wraz z prowadzeniem działalności gospodarczej w wyodrębnionej części domu.


Ogromną zaletą domu jest jego najbliższe otoczenie - jest zlokalizowany w ustronnej okolicy, cechującej się wspaniałymi walorami przyrodniczymi (lasy, pola, łąki, zalew w Witulinie) oraz atrakcyjną ofertą infrastruktury turystycznej, taką jak: leśne ścieżki rowerowe, punkty widokowe oraz tor motocross’owy.


W odległości 19 km znajduje się stadnina koni w Janowie Podlaskim oraz przepiękne obszary doliny Bugu, dające możliwość aktywnego wypoczynku na łonie natury. W promieniu 60 km dodatkowo znajduje się szereg atrakcji historycznych i kulturowych Podlasia, w tym jego historyczna stolica - Drohiczyn.


Bardzo dobry i szybki dojazd do Białej Podlaskiej (około 10 minut) - największego miasta regionu północnej części województwa lubelskiego, będącego silnie rozwijającym się centrum gospodarczym, oświatowym i kulturalnym. Ponadto dom jest zlokalizowany w odległości około 5 km do planowanej autostrady A2 (węzeł „Cicibór”), która w perspektywie 2 lat połączy Białą Podlaską z Siedlcami (około 60 km, około 30 minut jazdy) oraz Warszawą (170 km, około 1,5 h jazdy).


Dom idealny dla rodziny z dziećmi i rodziców pracujących w trybie zdalnym.


Zapraszam do kontaktu!
Nieprawidłowy adres E-mail