ROD Komorów, działka 298 m2, domek, prąd, woda - Sprzedane

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
48 000 PLN , Pow. 298 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
298 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Komorów , Turystyczna
Numer oferty:
TOP580851
Cena za m2:
161 PLN
Działki rekreacyjne są w modzie. Właśnie dochodzi na nich do zmiany pokoleniowej. Ogródki przejmują młodzi ludzie. Chcą mieć miejsce na grilla, odpocząć po wyczerpującym tygodniu (w korporacji?), chcą "zmęczyć" dzieci na świeżym powietrzu. Ekonomicznie niewytłumaczalnym byłoby jeżdżenie co weekend na Mazury czy w góry...

Jest proste, wygodne i niedrogie rozwiązanie! Tylko 20 minut jazdy samochodem od Warszawy. To znany i ceniony Rodzinny Ogród Działkowy w Komorowie.

Położony w gminie Michałowice, na terenie niemal 39 ha, otoczony lasem i łąkami, w Warszawskim Obszarze Chronionego Krajobrazu (Dolina Utraty). Na terenie Ogrodu znajduje się otoczony drzewami staw, nad którym opiekę sprawuje Koło Wędkarskie „Karaś”. Jest również własna pasieka pszczół prowadzona przez Koło Pszczelarzy.

Ogród posiada własne studnie głębinowe, instalację wodną i elektryczną.

Jeśli marzysz o ciszy i spokoju, o zapachu sosen, o śpiewie ptaków nie tylko o poranku.... przyjedź i zobacz działkę nr. 440 o powierzchni 298 m2.

Na ogrodzonym terenie jest drewniany domek o powierzchni około 20 m2 w obrysie z zadaszonym tarasem, nową werandą i schowkiem na narzędzia. Domek stoi na podmurówce z odpowiednimi otworami wentylacyjnymi. Podłoga z drewnianych, długich desek. Dach kryty papą. Elewacja pokryta drewnianymi listewkami, kilka lat temu przeszlifowana, zabezpieczona impregnatem i pomalowana drewnochronem. Do domku doprowadzony jest prąd, na teren działki doprowadzona jest woda.

Wnętrze pozwala na wygodne nocowanie kilku osób i przygotowywanie posiłków.
No i starodrzew w okolicy...urocze i spokojne miejsce. Na terenie działki liczne wiekowe nasadzenia i dużo miejsca do odpoczynku na trawie.

Dokładna lokalizacja działki w Google Maps: 52.126590, 20.822662
Najwygodniejszy dojazd od ul. Turystycznej 25 (główna brama Ogrodu - brama nr. 3), bezpłatny obszerny parking przy Domu Działkowca i stawie.

Do najbliższych sklepów jest niedaleko (Komorów), na terenie Ogrodu działają sezonowe sklepy - ogrodniczy i spożywczy. Letnicy znajdą w nich wszystko, czego potrzebują do wypoczynku.

Co najważniejsze, okolica jest bezpieczna, a sąsiedzi sympatyczni.
Nieruchomość jest w posiadaniu jednej rodziny od początku istnienia Ogrodu, czyli kilkadziesiąt lat.

W jaki sposób można nabyć prawo do działki? - To proste!
- Należy zawrzeć z dotychczasowym działkowcem umowę przeniesienia praw i obowiązków z umowy dzierżawy działkowej (umowa musi być zawarta w formie pisemnej z podpisami notarialnie poświadczonymi)
- Po czym umowa dla swej skuteczności wymaga zatwierdzenia przez zarząd Ogrodu w drodze ustanowienia praw do działki na podstawie umowy dzierżawy działkowej zawartej z PZD

Więcej informacji o Ogrodzie - proszę wpisać w Google: Rodzinny Ogród Działkowy Komorów.

Zapraszam na prezentacje po uprzednim umówieniu odpowiedniego terminu. Jestem wyłącznym reprezentantem Właścicieli przy sprzedaży tej nieruchomości.