3 pokoje 80 m2 garaż taras Miodowa 3 Nowy Dwór Maz - Sprzedane

Mieszkanie na sprzedaż
499 000 PLN , Pow. 80 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
80 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Nowy Dwór Mazowiecki , Miodowa
Rok budowy:
2008
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
TOP179041
Cena za m2:
6 238 PLN
3 pokoje 80 m2, PIWNICA 9 m2 z oknem, duży taras, GARAŻ 12 m2, łazienka z oknem, Nowy Dwór Mazowiecki ul. Miodowa 3, dobry punkt komunikacyjny, gotowe do wprowadzenia, z możliwością łatwego przekształcenia w 4 pokojowe.

Jesteśmy Skutecznymi Agentami - wyłącznymi reprezentantami Naszych Klientów. Pracujemy jedynie w oparciu o Umowy Ekskluzywne. Dzięki temu oferujemy Państwu komfort i bezpieczeństwo wstępnego zapoznania się z ofertami nieruchomości wszystkich Naszych Klientów, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia przygotowanych przez nas materiałów multimedialnych z poziomu Państwa komputera, przed umówieniem terminu wizyty.
- Wirtualny Spacer (proszę o kontakt, gdyby nie wyświetlał się poprawnie u Państwa - pomogę), zdjęcia, staranny opis wraz z mapą i adresem nieruchomości.

Przedstawiamy Państwu jasne i przestronne, jednopoziomowe, 80 metrowe mieszkanie, położone przy ul. Miodowej 3, w Nowym Dworze Mazowieckim - w cichej, spokojnej, bezpiecznej okolicy. W sąsiedztwie przeważa zabudowa domów jednorodzinnych.

Mieszkanie znajduje się na bardzo wysokim parterze w budynku z cegły powstałym w 2008 roku - ma trójstronną ekspozycję okien (południe, zachód, wschód) i bezpośrednie wyjście bez barier architektonicznych na zewnątrz kompleksu - poprzez prywatny taras i ogrodzoną część wspólną patio.

Mieszkanie składa się z salonu (25 m2) z wyjściem na przestronny taras (można go zagospodarować nasadzeniami i mieć własny ogródek, z wyjściem z salonu i sypialni), kuchni z jadalnią (14 m2), dwóch sypialni (12 i 10 m2), łazienki z wanną i oknem (6 m2), pomieszczenia gospodarczego, przestronnego holu oraz suchej, czystej PIWNICY (9 m2). Ekspozycja okien salonu - południe i zachód, kuchni - południe i wschód, sypialni - wschód i zachód, z zachodniej sypialni również jest wyjście na taras. Pod kuchennymi oknami znajduje się ogródek, który przyszli Właściciele mogą dowolnie zagospodarować.

Mieszkanie jest odpowiednio oddalone od sąsiednich zabudowań, dzięki czemu przyszli Właściciele nie muszą obawiać się utraty prywatności. Założono nowe - przeciwwłamaniowe, doskonale wyciszone drzwi wejściowe. Drzwi tarasowe są trójkomorowe - zapewniają ciepło zimą i chłód latem. Okna wyposażono w rolety przeciwwłamaniowe (większość sterowana elektrycznie), których dodatkową funkcją jest regulowanie nasłonecznienia pomieszczeń latem.

Mieszkanie zostało wykończone z dbałością o szczegóły, przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Na podłogach w salonie deska barlinecka w bardzo dobrym stanie, w sypialniach markowe panele, w kuchni, jadalni i holu gres. W kuchni sprzęt AGD wysokiej jakości (praktycznie nowa zmywarka, płyta elektryczna, piekarnik), nowe blaty i zlew. Drewniane fronty mebli kuchennych. W przedpokoju pojemna szafa Komandor robiona na wymiar z lustrzanymi nowymi drzwiami. We wschodniej sypialni szafa Komandor na całej długości ściany, w zachodniej szafa Ikea Pax z możliwością dowolnej aranżacji wnętrza.

Układ mieszkania jest plastyczny, umiejscowienie pionów wodnokanalizacyjnych i wentylacyjnych umożliwia łatwą zmianę przeznaczenia pomieszczeń według potrzeb nowych Właścicieli. Możliwe jest przeniesienie kuchni jako aneks do salonu a w jej miejsce stworzenie dodatkowej sypialni, jak również utworzenie dodatkowej sypialni w części salonu (załączamy plan aranżacji tego rozwiązania). Aktualny układ mieszkania przedstawia załączony na zdjęciu plan podstawowy.

Budynkiem zarządza prężnie działająca Wspólnota, wszystkie prace konserwacyjne wykonywane są na bieżąco. W budynku nie ma najmniejszych oznak wilgoci, również na poziomie garażu i piwnicy.

W pobliżu dostępne są liczne punkty handlowe i usługowe, sklepy (lokalne i dyskonty), banki, apteki, punkty gastronomiczne, szpital, przychodnia lekarska, centrum rehabilitacji i masaży, poczta, szkoły oraz przedszkole i żłobki, basen i hala sportowa, tereny zielone (parki i skwery, ogromne łąki - unikalne położenie w delcie Wisły i Narwi - rezerwat ptaków, las Dębinka), ścieżki rowerowe i inne obiekty umożliwiające aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Nieruchomość położona jest w dobrym punkcie komunikacyjnym. Zmotoryzowanych ucieszy dostęp do kluczowych węzłów komunikacyjnych - krajowej trasy 7 i trasy przez Jabłonnę, które umożliwiają szybki dojazd zarówno do prawo jak i lewobrzeżnej Warszawy. Bezpośrednio przy budynku przystanek darmowej komunikacji miejskiej. Kilkaset metrów do stacji PKP, PKS i Translud.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 9 m2 (bezpośrednio pod lokalem).
Miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 30.000 zł (zakup obligatoryjny).
Stan prawny mieszkania - własność z Księgą Wieczystą.

Zapraszam na prezentację, po uprzednim ustaleniu odpowiedniego terminu, jestem wyłącznym reprezentantem Właścicieli przy sprzedaży tej nieruchomości.