2 pokoje, przy Domach Towarowych Centrum

Mieszkanie na sprzedaż
695 000 PLN , Pow. 36,80 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
36,80 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Chmielna
Rok budowy:
1969
Piętro:
3 na 24
Numer oferty:
TOP943065
Cena za m2:
18 886 PLN
Jeśli szukasz  mieszkania w TOP lokalizacji , 2 pokoje, osobna kuchnia, loggia, Chmielna 35, Śródmieście, , METRO, Zapraszam

Ścisłe centrum Warszawy, ul. Chmielna,  Domy Towarowe Centrum 40m , przy kinie Atlantic, pasaż Wiecha, ściana Wschodnia Śródmieścia.
Mieszkanie idealne na inwestycję! Zawsze znajdziesz lokatora w takim miejscu!

Nieruchomość

Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze wielokondygnacyjnego wysokościowca (24 piętra). Budynek ma znaczenie historyczne, powstał w 1969 roku, nie można go nie zauważyć, znajduje się naprzeciwko Pałacu Kultury i Nauki
Całodobowa ochrona w samym budynku, windy, domofony. Klatki schodowe czyste, blok zadbany. Samo mieszkanie ma bardzo praktyczny rozkład, duże okna sprawiają, że jest widne i jasne. Stosunkowo przestronna sypialnia. Szafy w zabudowie w sypialni i w przedpokoju, wyremontowane.
Loggia z przesuwnymi szybami, z widokiem na Pasaż Wiecha. Wydzielona, osobna kuchnia.

Dane o nieruchomości 36,80 m2
Pokój 14,6 m2
Sypiania 9,9 m2
Kuchnia 4,9 m2
Łazienka 3,6 m2
Przedpokój 3,8 m2

Najważniejsze atuty to lokalizacja oraz bardzo niski czynsz (ok. 250 PLN).
Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą.

Okolica

Bardziej w centrum po prostu być nie można. To samo serce miasta.
W przypadku tej nieruchomości określenie „mieszkanie w centrum” nie jest najmniejszą przesadą. Położone kilkadziesiąt metrów od skrzyżowania Alei Jerozolimskich z ulicą Marszałkowską, w Pasażu Wiecha, 40 metrów od pleców Domów Towarowych Centrum i kina Atlantic.
Parki, kultura, rozrywka, zakupy, CH Złote Tarasy, muzea, filharmonia, kina, eventy, restauracje - wszystko na wyciągnięcie ręki.

Komunikacja

Wiele linii tramwajowych i autobusowych, w tym linii nocnych (kierunki wschód - zachód oraz południe - północ) - łącznie po kilkanaście linii z każdego przystanku; dwie linie metra w odległości kilku minut pieszo (stacja metro Centrum i stacja metro Świętokrzyska).
Dworzec Centralny 800 m., Dworzec WKD 700 m (połączenia podmiejskie, w systemie kolei aglomeracyjnej, do okolicznych miast).

Zapraszam na prezentacje.
Nieprawidłowy adres E-mail