Kawalerka 33 m2 METRO winda balkon Jeżewskiego 11 - Sprzedane

Mieszkanie na sprzedaż
122 000 USD , Pow. 36,20 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
36,20 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Warszawa Ursynów Natolin , Kazimierza Jeżewskiego
Rok budowy:
2000
Piętro:
3 na 5
Numer oferty:
TOP107333
Cena za m2:
3 370 USD
Studio 32,8 m2 + balkon 3,4 m2, własne miejsce parkingowe na zamkniętym terenie, winda, ciche, Metro Kabaty, Aleja Kasztanowa, Park Przy Bażantarni, Ursynów ul. Jeżewskiego 11, świetny punkt komunikacyjny, z możliwościami aranżacji przestrzeni - utworzenia osobnej sypialni.


>>> Zapraszamy na prezentację mieszkania podczas pierwszego Dnia Otwartego, w sobotę 27 lutego 2021 roku - po uprzednim, telefonicznym ustaleniu odpowiedniej godziny. <<<


Jesteśmy Skutecznymi Agentami - wyłącznymi reprezentantami Naszych Klientów. Pracujemy jedynie w oparciu o Umowy Ekskluzywne. Dzięki temu oferujemy Państwu komfort i bezpieczeństwo wstępnego zapoznania się z ofertami nieruchomości wszystkich Naszych Klientów, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia przygotowanych przez nas materiałów multimedialnych z poziomu Państwa komputera, przed umówieniem terminu wizyty.
Wirtualny Spacer (prosimy o kontakt, gdyby nie wyświetlał się poprawnie u Państwa - pomożemy), zdjęcia, staranny opis wraz z mapą i adresem nieruchomości.


>>> Proszę o kontakt telefoniczny, gdyby mieli Państwo dodatkowe pytania lub w celu umówienia godziny prezentacji podczas Dnia Otwartego 27 lutego 2021 roku. <<<


Przedstawiamy Państwu jasne, ciche i ustawne 33-metrowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Jeżewskiego 11, na warszawskim Ursynowie. Budynek sąsiaduje z Parkiem Przy Bażantarni, do Metro Kabaty jest kilka minut spacerem. Mieszkanie położone jest po cichej stronie budynku - okna wychodzą na przestronne, zielone patio.

Inwestycja została zrealizowana w 2000 roku przez cenionego developera Dom Development. Do mieszkania prowadzi duża, nowoczesna winda i przestronne klatki schodowe. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na zamkniętym dziedzińcu.

Mieszkanie składa się z pokoju dziennego (17 m2) z wyjściem na balkon (3,5 m2), oddzielnej kuchni z oknem (5 m2), holu (6,5 m2), łazienki z wanną (4,5 m2) i miejsca postojowego na zamkniętym dziedzińcu.

Z okien salonu i kuchni rozciąga się widok na zielone patio. Ekspozycja okien salonu, balkonu i kuchni - południe, zachód. Wysokość pomieszczeń 270 cm.

Jest możliwość stworzenia niewielkiej sypialni w miejscu istniejącej kuchni i przeniesienie jej aneksem do pokoju dziennego.

Mieszkanie położone jest na 3. piętrze (duża nowoczesna winda), rozsądnie oddalone od sąsiednich zabudowań, dzięki czemu przyszli Właściciele nie muszą obawiać się utraty prywatności.

Kompleksem zarządza prężnie działająca Wspólnota, wszystkie prace konserwacyjne wykonywane są na bieżąco.

Niski czynsz miesięczny 380 złotych.

Stan prawny mieszkania - własność z Księgą Wieczystą (brak obciążeń).

Cena za mieszkanie łącznie z miejscem parkingowym (zakup obligatoryjny) to 122.000 USD (dolarów amerykańskich). Możliwe jest również rozliczenie w złotówkach, według średniego kursu NBP w dniu transakcji.  

W pobliżu liczne punkty handlowe, medyczne i usługowe, sklepy (lokalne, dyskonty, CH. Leclerc, Galeria Ursynów, Tesco), banki, apteki, punkty gastronomiczne, poczta, szkoły oraz przedszkole i żłobki, klub sportowy, tereny zielone (Aleja Kasztanowa, Park Przy Bażantarni, Park Natoliński, Las Kabacki, Park Kultury w Powsinie) i inne obiekty umożliwiające aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, ścieżki rowerowe łączące Ursynów z innymi częściami Warszawy po obydwu brzegach Wisły.

Niezależnie od wybranego środka transportu podróż do Centrum zajmuje około 15 - 20 minut, wejście do stacji Metro Kabaty kilka minut spacerem od budynku. Zmotoryzowanych ucieszy bliskość Trasy S2, Wisłostrady - co gwarantuje szybki i wygodny dojazd do każdej z dzielnic Warszawy, łącznie z Lotniskiem Chopina (10 minut).

Zapraszam na prezentacje po uprzednim umówieniu odpowiedniego terminu. Jestem wyłącznym reprezentantem Właścicieli przy sprzedaży tej nieruchomości.