4 pokoje, Wilanów, 2 balkony, 2 garaże

Mieszkanie na sprzedaż
1 275 000 PLN , Pow. 94,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
94,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Wilanów , Kazachska
Rok budowy:
2012
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
TOP311792
Cena za m2:
13 492 PLN
Na sprzedaż mieszkanie 4 pokoje, ponad 94 m2, 2 balkony, 2 garaże, winda, Miasteczko Wilanów ul. Kazachska

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego na 1. piętrze w trzypiętrowym budynku w Miasteczku Wilanów przy ul. Kazachskiej.
Apartamentowiec o wysokim standardzie; mieszkanie dwustronne z dwoma balkonami, jeden od strony wewnętrznego patio, z widokiem na zieloną, pełną kolorowej roślinności, piękną część osiedla.
Rozkładowe, przestronne, wysokie na 2,80 m, mieszkanie daje poczucie ogromnej przestrzeni i komfortu życia jego mieszkańców.

Dane o nieruchomości 94,5 m2:
Salon 19 m2
Kuchnia 10 m2
3 Pokoje (13 m2, 12 m2, 12 m2)
Hol 19 m2
Dwie łazienki (4 m2 i 5.5 m2)

Dodatkowo
Dwie komórki lokatorskie (3 m2 i 2 m2)
Dwa miejsca garażowe jeden obok drugiego, dodatkowo płatne każde po 35 tys. PLN

Osiedle jest strzeżone, z całodobową ochroną, zamknięte; komfortowy dostęp windą do miejsc garażowych i komórek.
Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą.

Nieruchomość

Mieszkanie jasne, przepięknie doświetlone.
Elegancka kuchnia wyposażona jest we wszystkie niezbędne urządzenia: lodówkę, piekarnik, zmywarkę, płytę indukcyjną, pochłaniacz. Salon połączony nie rzucającym się w oczy przejściem z kuchnią, z częścią jadalnianą i wyjściem na balkon. W holu zabudowane szafy, dyskretnie ukryte, nie zabierają miejsca z powierzchni mieszkalnej i jednocześnie dają wystarczającą przestrzeń do przechowywania zarówno ubrań, jak i sprzętów.
Dwie łazienki; jedna z prysznicem, druga z wanną.

Komunikacja i Otoczenie

Dzielnica Wilanów wciąż wygrywa w rankingach jako najbezpieczniejsze miejsce w stolicy, jedno z najbardziej zadbanych i czystych. Jeśli te walory są dla Ciebie istotne, zamieszkaj tu i ciesz się okolicą. Pałac w Wilanowie z pięknymi ogrodami, bliskość kawiarni, restauracji i miejsc wypoczynku czyni to miejsce wyjątkowym.

Pełna infrastruktura handlowo-usługowa i gastronomiczna; kawiarnie, fryzjer, kluby fitness, sklepy, szpital Medicover, ogrody Parku i Pałacu w Wilanowie z jego atrakcjami na wyciągnięcie ręki. Ścieżki rowerowe i niedalekie Wały Wiślane dają możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu.
Do przystanku Sarmacka pieszo 3 min, autobusy miejskie, łatwo dojedziesz do Metro Wilanowska; ścieżki rowerowe, 2 km dalej Południowa Obwodnica Warszawy. Dobra komunikacja do metra: do stacji Imielin 10 min autobusem. W pobliżu pola golfowe (w okolicy ul. Vogla). 

Zapraszam do kontaktu.


Nieprawidłowy adres E-mail