Napisz do Nas

Agencja Nieruchomości Józefosław

W 1795 roku, w wyniku III rozbioru Polski, Piaseczno i okolice znalazło się na terenie tzw. Prus Południowych.
Józefosław był dawną kolonią niemiecką, noszącą nazwę Ludwigsburg. W latach 1802-1803 przybyły tu rodziny z Księstwa Wirtemberskiego. W 1820 r. nastąpiła zmiana nazwy kolonii na Józefosław. Nazwę tę wiąże się z księciem Józefem Poniatowskim, który w 1813 roku poległ pod Lipskiem. Od 1972 roku Józefosław należy do gminy Piaseczno.

Józefosław znajduje się przy południowej granicy Lasu Kabackiego, 15 km od centrum Warszawy. W niedalekiej odległości znajduje się Powsin i Konstancin-Jeziorna.

Na terenie Józefosławia intensywnie rozwija się infrastruktura. W planach jest wiele projektów mających usprawnić funkcjonowanie mieszkańców. Przedłużona została ul. Cyraneczki od ul. ul. Sybiraków do ul. Kombatantów i połączono ją z ul. Działkową. Inwestycja warta 55 mln zł, dotycząca budowy ulic Geodetów i Energetycznej, jest w toku; budowane są również ulice Lidii Wysockiej, Nadziei, Krótka i Jutrzenki.

W Józefosławiu organizowane są konsultacje społeczne z mieszkańcami w sprawie zagospodarowywania terenów. Aktualnie konsultowane jest zagospodarowanie terenu sportowo-rekreacyjnego wzdłuż ulicy Cyraneczki.

Mieszkańcy mogą korzystać z infrastruktury rowerowej, która w ubiegłym roku wzbogaciła się o dużą liczbę ścieżek rowerowych. Gmina Piaseczno modernizuje też istniejące ścieżki oraz ciągi pieszo-rowerowe.

W Józefosławiu organizowanych jest wiele wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych dla rodzin, w tym festyny, dni Józefosławia, Dni Ziemi.

Mieszkańcy Józefosławia mogą korzystać z oferty Klubu Kultury, w którym dostępnych jest wiele zajęć, warsztatów, przedstawień oraz cyklicznych wydarzeń. Dzieci mogą odwiedzić też salę zabaw lub zacząć naukę w Szkole Tańca i Baletu.

W Józefosławiu przeważa zabudowa domów jedno i wielorodzinnych, szeregowych, nowoczesnych apartamentowców. Nieruchomości położone są wśród terenów zielonych, co jest dodatkowym atutem tego miejsca.

W Józefosławiu znajdują się sklepy, punkty usługowe, Centrum Handlowe Józefosław.

Z Józefosławia do Warszawy można dojechać połączeniami autobusowymi, pociągiem lub samochodem.

Józefosław jest doskonałym miejscem do zamieszkania przez rodziny z dziećmi lub seniorów. Bliskość przyrody, punktów usługowych, dogodna komunikacja - przemawiają za zakupem wymarzonego mieszkania lub domu w tej okolicy.

Agencja nieruchomości Topowi Agenci ma wieloletnie doświadczenie w transakcjach kupna, sprzedaży lub najmu nieruchomości - również na terenie Józefosławia. Topowi Agenci są na bieżąco ze zmianami zachodzącymi na rynku nieruchomości. Oferty naszych klientów są promowane na najważniejszych portalach internetowych, w mediach społecznościowych, na stronie internetowej - zarówno biura nieruchomości Topowi Agenci, jak i profilu czy stronie agenta posiadającego daną ofertę w swojej bazie.

Agencja Topowi Agenci nieruchomości korzysta z usług specjalistów z dziedziny finansów, prawa, księgowości, wystroju wnętrz, reklamy czy fotografii. Wszystko po to, aby profesjonalnie opracowane oferty klientów naszego biura trafiały do jak największej liczby osób, oraz aby wszystkie transakcje biura przebiegały bezpiecznie i skutecznie.

Biuro nieruchomości Topowi Agenci zaprasza wszystkich, którzy od swojego agenta nieruchomości oczekują profesjonalnej, bezpiecznej i skutecznej współpracy.