Szukasz TOPowego Agenta? Zastanawiasz się, co o naszych agentach i jakości ich usług sądzą nasi klienci?


"Miałem ogromną przyjemność współpracować z Panią Anną Brljacic przy okazji sprzedaży naszego mieszkania na warszawskim Mokotowie. Pani Ania w pełni zasługuje na przyznany jej tytuł Agentki Roku. We współpracy z nami wykazała się ogromnym profesjonalizmem, dyspozycyjnością, uczciwością, dbałością o najdrobniejszy szczegół, ale i tzw. ludzkim podejściem. Pani Ania była nieocenionym wsparciem w całym procesie sprzedaży, który przebiegł szybko, bezproblemowo i zakończył się sukcesem sprzedaży nieruchomości za satysfakcjonującą nas cenę. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Anię każdemu, kto szuka najlepszej agentki na rynku.
Arek z Mokotowa"

"Zdecydowanie polecam Panią Annę Brljacic. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie, w miłej atmosferze. :)
Piotr Km"

"Bardzo polecam współpracę z Panią Magdaleną Wójcicką. Cała transakcja została dokonana w zakładanym terminie, wszystko przebiegło sprawnie. Pani Magdalena zrobiła wszystko w pełni spełniając nasze oczekiwania. Była bardzo pomocna, profesjonalna i komunikatywna. Dużym komfortem była możliwość przekazania kluczy Pani Magdalenie, przez co kupujący mogli oglądać mieszkanie o dowolnej porze, a my nie musieliśmy być w to angażowani. Na bieżąco byliśmy informowani o postępach. Dziękujemy.
Marek Chmielewski"

"5 gwiazdek dla p. Anny Buze-Waśniewskiej za profesjonalnie wykonaną usługę pośrednictwa zakupu nieruchomości. W dobie szalejących cen na rynku mieszkaniowym p. Anna okazała się nieocenioną pomocą, w pełni angażując się w wykonywaną pracę, cały czas czuwając nad poprawnością całego procesu zakupu. Pani Ania jest bardzo profesjonalną i otwartą osobą, doskonale rozumiejącą potrzeby klienta, ale też potrafiącą rzetelnie podejść do pojawiających się z jego strony obaw. Zawsze mogłem liczyć na jej konkretne odpowiedzi i szczere sugestie. Ostatecznie, z pomocą p. Anny udało się zakupić mieszkanie dokładnie takie, jakie chciałem. Jestem bardzo zadowolony. Gorąco polecam współpracę z Topowymi Agentami, a w szczególności z p. Anną Buze-Waśniewską.
Mariusz A."

"Topowi Agenci, czyli Pani Unka Mijakowska i Pan Rafał Jeleński, to zdecydowanie najskuteczniejsi Agenci wśród mi znanych. Pełen profesjonalizm i mila obsługa. Dlatego wracamy do Nich za każdym razem, gdy sprzedajemy lub kupujemy nieruchomość. Polecam!
Kasia Dulnik"

"Świetna współpraca z Anną Brljacic! Agentka jest zaangażowana, bardzo dokładna, świetnie doradza i miałam cały czas poczucie, że jestem w dobrych rękach! Polecam tysiąckrotnie!
Dominika Sejdak"

"Polecam współpracę z Panią Unką i Panem Rafałem. Uzyskałam cenne wskazówki, jak również polecenie sprawdzonego notariusza. Proces zakupu zrealizowany bezproblemowo.
Małgorzata Jagielska"

"Nasza współpraca z panią Anią Brljacic zaczęła się już od pierwszego telefonu, niezwykle zorientowana agentka, która przedstawiła, jak wygląda cała procedura sprzedaży oraz przedstawiła swoją ofertę, która następnie została wysłana drogą mailową, pani Ania za każdym razem przedstawiała nam postęp w sprzedaży, wszystkie potrzebne dokumenty przesyłaliśmy drogą mailową, a jeżeli czegoś brakowało to za pośrednictwem pełnomocnictwa pani Ania wszystko załatwiła w każdym urzędzie, było to dla nas bardzo korzystne, ponieważ byliśmy z drugiego końca Polski i jechać po każdy dokument tudzież pokazywać mieszkanie potencjalnemu klientowi mijało się z celem, natomiast, kiedy doszło do naszego spotkania pani Ania okazała się cudowną, miłą, ciepłą i empatyczną osobą, z całego serca polecamy każdemu, zaopiekowała się nami na najwyższym poziomie, aż do procesu sprzedaży, w którym z nami uczestniczyła. Pełen profesjonalizm. Polecamy panią Anię każdemu :)
adam wiki"

"Mrs. Anna Brljacic from the "Top Agents" real estate agency is really worth recommending. Mrs. Anna Brljacic showed very high professionalism, was always available and was characterized by the right approach to the client and a high degree of communication and kindness. She sold our property, which was entrusted to her, at the right time and at an attractive price, from which we are very happy. In addition to her wonderful professional image, there is a nice person who inspires trust. We recommend highly, Iwona and Adam (customers from Warsaw).
Pani Anna Brljacic z agencji nieruchomości "Topowi Agenci" jest naprawdę godna polecenia. Pani Anna Brljacic wykazała się bardzo dużym profesjonalizmem, była zawsze dostępna i charakteryzowała się właściwym podejściem do klienta oraz wysokim stopniem komunikacji i życzliwości. Sprzedała naszą powierzoną jej nieruchomość w odpowiednim czasie i po atrakcyjnej cenie, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Oprócz wspaniałego profesjonalnego wizerunku jest przemiłą osobą, która budzi zaufanie. Gorąco polecamy, Iwona i Adam (klienci z Warszawy).
iwona bs"

"Pani Paulina Bronke-Chołuj została doskonale wybrana do reprezentowania sprzedającego - jej profesjonalizm i zaangażowanie były niesamowite! Była niezwykle obecna i zaangażowana na każdym etapie transakcji, co sprawiło, że praca z nią była prawdziwą przyjemnością. Jesteśmy zachwyceni współpracą z nią i zdecydowanie polecamy ją wszystkim, którzy szukają doskonałego agenta nieruchomości!
Jakub "Kuba" Klatt"

"Chciałem bardzo podziękować Pani Ani Brljacic z tej agencji za naprawdę fachową pomoc przy nabyciu mieszkania. Pani Ania wszystko załatwiła, pilnowała, była z nami na akcie i przede wszystkim była zawsze dostępna. To była czysta przyjemność, a Pani Ania oszczędziła nam dużo stresu i nerwów. Polecam na 100%!
Andrzej Zorski"

"Miałam okazję współpracować z p. Anią (Brljacic). Jest najlepsza!!
Barbara Bielak"

"Współpraca z Panią Anną Brljacic to czysta przyjemność. Transakcja przebiegła wyjątkowo szybko i sprawnie. Pani Ania była bardzo zaangażowana, pomocna, żadnego pytania nie pozostawiła bez odpowiedzi. Miła, rzeczowa i dyspozycyjna. Pełen profesjonalizm. Polecam.
Edyta Bagatela"

"W sprzedaży mieszkania pomagali mi Unka i Rafał. Bardzo kontaktowi i sympatyczni ludzie, którzy z profesjonalizmem i cudowną dozą uśmiechu podchodzą do swoich zleceń. Polecam naprawdę każdemu, aż się chce częściej sprzedawać mieszkania, byleby mieć z nimi kontakt. Świetni ludzie!
Hania Dulnik"

"Pełen profesjonalizm. Wsparcie (p. Pauliny Bronke-Chołuj) na każdym etapie transakcji. POLECAM.
Karol Gałązka"

"Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej transakcji. Pani Agata Niedźwiecka zajęła się od początku do końca naszą transakcją kupna działki perfekcyjnie.
Magda Sekścińska"

"Dziękuję za współpracę panu Piotrowi Nockowskiemu. Jego profesjonalizm i zaangażowanie jest godne podziwu. Nieruchomość, którą powierzyłam na sprzedaż panu Piotrowi nie była łatwą sprawą, gdyż działka była daleko od miasta i nikt nie chciał podjąć się sprzedaży. Pan Piotr w ciągu kilku miesięcy nieruchomość sprzedał. Był zawsze pod telefonem i służył dobrymi radami. Serdecznie polecam współpracę z panem Piotrem.
Wioletta G."

"Z Panią Agatą Niedźwiecką z "Topowi Agenci nieruchomości" rozpoczęłam współpracę w zeszłym roku, a już są efekty. Pani Agata jest osobą kompetentną, obeznaną z aktualnymi przepisami prawnymi, dzięki czemu można jej ufać, że wywiąże się z powierzonego zadania. Polecam współpracę!!
Ewa Tarnowska"

"Współpracujemy z Panem Rafałem od wielu lat. Zrobiliśmy wspólnie co najmniej kilka transakcji, zarówno w zakresie kupna, jak i sprzedaży nieruchomości. Pan Rafał jest tą osobą, do której zawsze powrócę z każdym tematem dotyczącym moich nieruchomości. Zdecydowanie wszystkim polecam!
Mariusz Szewczyk"

"Gorąco polecam agentkę nieruchomości Panią Annę Brljacic. Pani Ania jest niezwykle życzliwa, zaangażowana i profesjonalna. W błyskawicznym tempie załatwiła wszystkie formalności. Była bardzo pomocna w uzyskaniu wszelkich potrzebnych informacji, w tym wymaganych dokumentów, od poprzedniego właściciela nieruchomości. Gotowa do pomocy w każdej chwili. Współpraca z Panią Anią to czysta przyjemność i gwarancja najwyższej jakości usług.
Michał Stepniewski"

"UnkaRafał są naprawdę bardzo skuteczni. Sprzedaż mieszkania przebiegła bardzo szybko i to przy minimalnym wysiłku sprzedającego.
Marcin Osuch"

"Bardzo polecam obsługę pp. UnkiRafała - optymalny dobór rzetelnych ofert, właściwa ocena stanu prawnego, profesjonalna obsługa i wsparcie na każdym etapie transakcji oraz w obsłudze posprzedażowej.
Jakub Chowaniec"

"Miałem styczność z wieloma agentami nieruchomości, ale Pani Unka i Pan Rafał okazali się jedynymi normalnymi i profesjonalnymi pośrednikami. Wrócili mi wiarę w postrzeganie tej profesji. Szczerze polecam.
BoardingNow"

"Korzystaliśmy już z usług Rafała JeleńskiegoUnki Mijakowskiej wiele razy i za każdym razem wszystko było sprawnie, profesjonalnie i miło. Jeżeli sprzedawać z kimś mieszkanie, nieruchomość, to tylko z nimi! :)
Wojciech Dulnik"

"Kupiłam mieszkanie cztery lata temu z pomocą pani Unki i pana Rafała. Profesjonalna pomoc. Poleciłam ich mojej znajomej przy sprzedaży jej mieszkania.
Barbara Solarska"

"Profesjonalne podejście (Pani Pauliny Bronke-Chołuj) przy miłej atmosferze. Szybka transakcja. Polecam!
Piotr Turzyński"

"Z całego serca polecam współpracę z biurem i przede wszystkich z Panią Anną (Brljacic). Transakcja przeprowadzona w sposób bezbolesny i pod pełną kontrolą. Żadnych niespodzianek. Zawsze dwa kroki przed, a nie za :)
Jako podsumowanie powiem, że czasami bułki w sklepie kupuje się trudniej niż sprzedaje mieszkanie przy współpracy z Panią Anną.
Polecam i pozdrawiam. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Marcin Haluch"

"Gorąco polecam usługi w zakresie pośrednictwa sprzedaży mieszkań świadczone przez Pana Piotra Nockowskiego. Pan Piotr Nockowski w swoich działaniach jest niezwykle profesjonalny i rzetelny. Zawsze można na niego liczyć.
Janusz Białobrzeski"

"Moja współpraca z Agencją (Agata Niedźwiecka, Wojciech Brejnak) trwa od dawna. W pierwszym okresie dotyczyła wynajmu nieruchomości. Każdorazowo poszukiwania najemcy były szybkie i skuteczne. W czasie wynajmu domu, w sytuacjach wymagających jakiegokolwiek wsparcia - zawsze można było na nie liczyć. Od ubiegłego (2022) roku Agencja podjęła się sprzedaży nieruchomości. Był to długi proces z wieloma komplikacjami tzw. siły wyższej, z trudnymi negocjacjami, procedurami obowiązującymi przy sprzedaży cudzoziemcom. We wszystkich tych okolicznościach działania Agencji były bardzo rzetelne i profesjonalne. Przedstawiciel wykazał się ogromną cierpliwością i kulturą osobistą na odbytych trójstronnych spotkaniach, nam (sprzedającym) okazywał niebywałą empatię. Bardzo wysoko oceniam działania Agencji i gorąco polecam ją wszystkim poszukującym doświadczonych pośredników w obszarze wynajmu czy też kupna-sprzedaży nieruchomości. Przy okazji serdecznie dziękuję za doskonałą, wieloletnią współpracę.
Sioło Julianówka"

"Pani Anna Brljacic uosabia: pełen profesjonalizm, inteligencję, niekwestionowaną wiedzę, niesamowity talent mediacyjny, wielką kulturę osobistą, efektywność, punktualność, dbałość o stronę merytoryczną i prawną, niespotykaną dbałość o klienta, i to zarówno sprzedającego, jak i kupującego. Przepraszam, jeżeli o czymś zapomniałem. Pod opieką Pani Anny czułem się naprawdę komfortowo. Nie dziwi fakt, że Pani Anna została agentką roku. Z całą odpowiedzialnością i w pełni polecam „opiekę” Pani Anny.
Jerzy Galacki"

"Pragnę serdecznie podziękować Agacie Gdowskiej za niezwykle szybkie i skuteczne podejście w procesie wyboru mieszkania na wynajem. Jej profesjonalizm i dbałość o szczegóły zasługują na szczególny szacunek. W krótkim czasie znaleźliśmy mieszkanie, które spełniło moje wymagania. Bardzo cenię jej pracę i zdecydowanie polecam!

I’d like to express my sincere gratitude to Agata Gdowska for her incredibly fast and effective approach in selecting a rental apartment. Her professionalism and attention to detail deserve special respect. We found an apartment that met my requirements in a short time. I highly value her work and will definitely recommend!
Yana Cherchenko"

"Współpraca z Panem Piotrem Nockowskim to czysta przyjemność. Cała transakcja odbywała się w przyjaznej atmosferze, mogliśmy liczyć na pomoc w każdy możliwy sposób, odpowiedzi na nurtujące nas pytania udzielane były błyskawicznie, kontakt w zasadzie o każdej porze. Dodatkowo Pan Piotr polecił nam świetnego doradcę kredytowego. Profesjonalista w swoim fachu, zdecydowanie godny polecenia.
Agata K."

"Dziękuję p. Ani Buze-Waśniewskiej za niezwykle szybkie i skuteczne znalezienie najemcy mieszkania na Słodowcu. Premią dodatkową był styl obsługi: pełny profesjonalizm, wysoka kultura osobista i życzliwość p. Ani. Miło było spotkać tak fachową osobę. Powodzenia dla p. Agentki i całej Firmy!!
Anna Szeniec"

"Miałam okazję współpracować z Panią Małgorzatą (Szymczak) w trakcie najmu mieszkania. Komunikacja była otwarta i profesjonalna. Pani pokazała mieszkanie w umówionym terminie, szczerze opowiedziała o cechach lokalu. Przygotowała także wszystkie niezbędne dokumenty do zawarcia umowy i była otwarta na dyskusję dotyczącą warunków wynajmu mieszkania. Jestem zadowolona ze współpracy z Panią Małgorzatą.
Yulia Furta"

"Witam. Proszę złożyć gorące podziękowania na ręce Pani Anny (Brljacic), która w bardzo szybkim czasie sprzedała nasz dom. Jest to osoba niezwykle skuteczna, profesjonalna w każdym calu, z gruntowną wiedzą na temat nieruchomości. W przyszłości, jak zajdzie taka potrzeba, to z chęcią skorzystamy z usług Pani Anny :)
Pozdrawiam, Piotr Jabłoński."

"Piszę do Państwa tego emaila, aby wyrazić moją opinię o Państwa agencie p. Agacie Niedźwieckiej. Z Panią Agatą współpracuję już 10 lat i samo to może świadczyć o tym, że jest to "odpowiedni Człowiek na odpowiednim miejscu". Jest bardzo kompetentna i profesjonalna, a przy tym nadzwyczaj empatyczna i elastyczna. Służy pomocą w każdej chwili. Nadzwyczajnie życzliwa. Polecam wszystkim taką AGENTKĘ, jaką jest p. Niedźwiecka. A Państwa Biuro jest przeze mnie polecane wszystkim znajomym.
Z Poważaniem, Halina Kosmala."

"Bardzo dziękuję Pani Ani Brljacic za wielką pomoc i całościowe wsparcie w przeprowadzeniu trudnej, ale udanej transakcji.
Marcin Kaczynski"

"Spośród wszystkich agentów z różnych agencji, którzy do nas się zgłaszali, "figura" p. Pauliny Bronke-Chołuj wybitnie wybiła się ponad resztę. Sposób wypowiedzi p. Pauliny świadczący o prawdziwym profesjonalizmie wzbudził moje największe zaufanie i dlatego zostawiam sobie kontakt do niej na przyszłość.
Ewa S."

"Pani Paulina (Bronke-Chołuj) to bardzo profesjonalna, uprzejma i kontaktowa osoba. Od momentu podpisania umowy do oddania kluczy kupującej ani razu nie musiałem jechać do sprzedawanego mieszkania - było pod świetną opieką. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę.
Przemysław D."

"Bardzo polecam współpracę z agentem Panem Piotrem Słowińskim. Jego profesjonalizm i pełne zaangażowanie jest godne podziwu. Informował mnie na bieżąco o przebiegu procesu sprzedaży mieszkania na Ursynowie. Mimo mojej nieobecności w kraju, Pan Piotr skutecznie doprowadził transakcję do końca.
Paweł"

"Pani Ania ... ach ta Pani Ania (Brljacic) :) Wspaniała kobieta, profesjonalistka i perfekcjonistka. Po nieudanej "przygodzie" z inną agencją (miało być super, bo tanio i szybko - wierzcie mi - tak się nie da ...) podjęliśmy współpracę przy sprzedaży naszego domu w Wesołej z Panią Anią.
Przygotowała ona cały proces sprzedaży po prostu perfekcyjnie: od przygotowania zestawienia ofert sprzedaży podobnych domów w okolicy, przez sesję fotograficzną domu do ogłoszeń (nie poznaliśmy naszego domu :)) aż do prezentacji domu potencjalnym kupującym zarówno w tygodniu jak i w soboty i niedziele.

Dzięki Pani Ani sprzedaliśmy dom w niecałe 3 miesiące - po prostu rewelacja :)

Jeżeli potrzebujecie sprzedać swoją nieruchomość to nie zastanawiajcie się długo, tylko polecam jak najszybciej nawiązać współpracę z Panią Anią :)

Pozdrawiam serdecznie. Michał"


"Sprzedaż mieszkania z Panem Piotrem Nockowskim przebiegła szybko i profesjonalnie. Widać duże doświadczenie i chęć pomocy. Polecam!
Marcin S."

"Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Słowińskiemu za wyjątkowo profesjonalne podejście do powierzonego zadania sprzedaży mieszkania na Ursynowie. Z racji tego, że mieszkamy daleko od Warszawy, cały ciężar prac związanych ze sprzedażą spadł na barki Pana Piotra. Na bieżąco i wyczerpująco informował nas o postępie w procesie sprzedaży. Czuliśmy Jego wielkie zaangażowanie. Systematycznie kontaktował się z nami telefonicznie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za sfinalizowanie transakcji sprzedaży. Życzymy Panu Piotrowi wszelkiej pomyślności, zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu osobistym. Polecamy usługi Pana Piotra Słowińskiego zarówno sprzedającym, jak i kupującym. Barbara i Ryszard Krzyżowscy."

"Pan Piotr (Słowiński) był zawsze dostępny telefonicznie lub mailowo, odpowiadał na zadane pytania w określonym terminie. Przekazanie mieszkania i formalności związane z wizytą u notariusza przebiegły sprawnie.
Zuza i Wojtek."

"Współpraca z Panią Anią (Brljacic) układała się bardzo dobrze. Osoba otwarta, zdyscyplinowana i sympatyczna. Polecam współpracę z Panią Anią.
Sabina Helbik"

"Bardzo polecam panią Paulinę (Bronke-Chołuj) za miłe i serdeczne podejście jednocześnie zachowując profesjonalizm. To osoba, która jest w stanie sprzedać chyba wszystko. Wiem coś o tym. 😉Polecam.
Marta Nożewska"

"Sprzedaż nieruchomości to złożona sprawa. W moim przypadku spotkałem się ze świetnym doradztwem, jeśli chodzi o wycenę domu oraz umieszczenie go na rynku. W bardzo krótkim czasie znalazło się wielu zainteresowanych i doszło do podpisania odpowiedniej umowy. W międzyczasie Pani Magda (Wójcicka), która była moją pośredniczką, poświęciła mnóstwo czasu na zgromadzenie odpowiednich dokumentów, co wymagało wyjazdów poza Warszawę. Agencja jest świetnie zorganizowana, bardzo profesjonalna i polecam bez wahań jej usługi.
Michał K."

"Profesjonalizm najwyższej jakości, Pani Agata Niedźwiecka opiekuje się naszym mieszkaniem od wielu lat. Zawsze możemy polegać na jej doświadczeniu i perfekcyjnie przygotowanych dokumentach. Punktualna, niezawodna i przemiła.
Magda Kosmala"

"Best agency ever. 100% recommended. 
Najlepsza agencja. W 100% polecam.
Daniel Otero Carneiro"

"We used the services of this agency and I can only highly recommend it due to the professionalism and good job of our agent, Adam Zbrzeżny. Polecam! 
Korzystaliśmy z usług tej agencji i mogę ją tylko gorąco polecić ze względu na profesjonalizm i dobrą pracę naszego agenta Adama Zbrzeżnego. Polecam!
Raquel Alves"

"5 gwiazdek dla p. Piotra Nockowskiego za pomoc na każdym etapie transakcji i jasne wyjaśnienie wszelkich niuansów. Pan Piotr zawsze służy dobrymi radami oraz pomocą, wszystko przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze, ogromna życzliwość oraz pogoda ducha, także świetny kontakt i pełen profesjonalizm na każdym etapie załatwiania sprawy, wszystko przebiegało sprawnie i bezproblemowo. Serdecznie polecam współpracę z p. Piotrem.
W M"

"Bardzo dobry agent (Małgorzata Szymczak), proaktywny, dobrze wychowany, skuteczny i zawsze na temat.
Wojtek Skiba"

"5 gwiazdek :) Pani Agata Niedźwiecka w bardzo profesjonalny i sympatyczny sposób pomogła nam przy wynajmie mieszkania.
Agnieszka Remi"

"Jasna prezentacja oferty, zgodnej ze stanem faktycznym. Bardzo dobra komunikacja. Szybkość działania. Polecam usługi Pana Piotra Słowińskiego.
Mariusz Pietuszyński"

"Jestem pod wrażeniem usług Agencji nieruchomości Topowi Agenci, a zwłaszcza specjalne wyrazy podziękowania dla Pani Anny Waśniewskiej, z którą miałam przyjemność współpracować z racji sprzedaży mojej nieruchomości. Mój przypadek nie należał do łatwych (inflacja, starsza posiadłość), a jednak Pani Anna swoim profesjonalnym podejściem i ogromnym zaangażowaniem w pracę doprowadziła do sprzedaży nieruchomości. Służyła radą i pomocą na każdym etapie załatwiania formalności. Dziękuję za pomoc, cierpliwość i wyjątkową osobowość.
Pozdrawiam, Joanna Rozmuszyńska-Gawlik"

"Bardzo dziękuję Panu Piotrowi Słowińskiemu za perfekcyjne przygotowanie oferty wynajmu mojego mieszkania, dzięki czemu bardzo szybko znalazł się najemca.
Bożena Flint"

"Zadanie było z rodzaju mission impossible. Starsza Pani, bardzo wymagająca, mieszkająca pół wieku w jednym miejscu, fajnym, lecz położonym na IV piętrze bez windy - moja mama. Wreszcie po wielu latach dojrzała do zamieszkania niżej - na razie w wynajętej dzięki Topowym Agent(k)om! kawalerce na I piętrze. To była bardzo trudna decyzja. Nie bez przyczyny mówi się, że "starych drzew się nie przesadza" ...
Magda (Wójcicka) i Ewa (Onyśko) - jesteśmy pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i empatii, jaką otaczacie Klientów. Rzadkość. Jeszcze raz dziękujemy Dziewczyny.!
Grażyna Osęka"

"Gorąco polecam współpracę z Panem Wojciechem Brejnakiem. Wielki profesjonalizm z życzliwością i sympatią. To kolejny raz naszej współpracy. Wielkie Dzięki Panie Wojciechu.
Wacław Chanas"

"Bardzo profesjonalne podejście do transakcji, widać duże doświadczenie w branży. Ponadto Pan Piotr (Nockowski) jest sympatycznym i dobrze zorientowanym fachowcem.
Gabrysia Pyda"

"Mieliśmy okazję współpracować z panem Piotrem (Nockowskim) w trakcie zakupu mieszkania. Pan Piotr bardzo nam pomógł w załatwieniu formalności i gromadzeniu dokumentów oraz polecił innych fachowców, którzy byli niezbędni w całym procesie.
Polecamy! Wiola B."

"I was very happy with the service provided by the estate agent Anna Brljacic. The care given was professional, timely and well executed to the very end. I would highly recommend.
Bea

Szanowni Państwo, dziękuję serdecznie za usługę w sprawie sprzedaży mieszkania. Pani Anna Brljacic, Państwa agentka, jest osobą bardzo profesjonalną, dającą odpowiedzi na pytania szybko i konkretnie. Od momentu wystawienia mieszkania na sprzedaż Pani Anna zajęła się promocją, pokazaniem i formalnościami koniecznymi do zakończenia sprzedaży. Dziękuję za usługę.
Z poważaniem, Beata May."

"Dzień Dobry,
Chcieliśmy wyrazić wielkie uznanie dla Pani Anny (Brljacic), która pośredniczyła w naszym zakupie mieszkania w Warszawie. Pani Anna łączy w sobie dyspozycyjność, rzeczowość, i przemiłą osobowość. Od początku do końca transakcji. Jeszcze raz dziękujemy bardzo Pani Annie za pomoc!
Z poważaniem, Anna i Piotr Chruściel."

"Szczerze polecam współpracę z Panem Piotrem Słowińskim. Pan Piotr świetnie przygotował ofertę domu przeznaczonego do sprzedaży. Wykazał się wielką kulturą osobistą, zaangażowaniem i profesjonalizmem w procesie sprzedaży domu. Dzięki temu, że zadbał o skompletowanie wszystkich dokumentów, transakcja przebiegła bezstresowo.
Edward F."

"Dzień dobry, proszę o zamieszczenie mojej opinii na Państwa stronie w zakładce opinie. Z góry dziękuję ;) Moja opinia po współpracy z Panem Piotrem Nockowskim: miałem do sprzedania mieszkanie ok 40 m2. Było to moje pierwsze mieszkanie, które sprzedawałem, więc byłem pełen obaw czy ktoś mnie nie oszuka itd. Kontaktowałem się z kilkoma pośrednikami z innych firm, ale zrobili na mnie tak złe wrażenie, że nawet myślałem o tym, żeby zrezygnować ze sprzedaży. I wtedy trafiłem na Topowych Agentów i Pana Piotra Nockowskiego. Lepszego pośrednika nawet bym sobie nie wymarzył. Pan Piotr jest osobą uczciwą, życzliwą, z ogromną wiedzą oraz ogromnym doświadczeniem w obrocie nieruchomościami. Przeprowadził mnie "za rękę" przez cały proces sprzedaży. Nawet był ze mną u notariusza, żeby wszystkiego dopilnować. Zawsze odbierał telefony, odpisywał na wiadomości. Negocjował najlepszą dla mnie cenę. Pan Piotr robi wirtualny spacer po mieszkaniu, co odróżnia go od konkurencji. Podsumowując polecam w 100%. Osobiście następnym razem też będę korzystał z usług Pana Piotra Nockowskiego.
Maciej Matynia"

"Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Anny Waśniewskiej, która nie tylko załatwiła wszystkie sprawy związane z wynajmem mojego mieszkania w terminie, ale także działała w bardzo rzetelny i profesjonalny sposób. Jeżeli współpraca, to tylko z Panią Anią, której zawdzięczam sprawną i sympatyczną obsługę. Próbowałam wcześniej współpracować z innym biurem, ale niestety nic z tego nie wyszło. Pani Ania jest bezkonkurencyjna, na pewno wrócę do Niej w przyszłości.
Joanna Sulejewska"

"Najwyższy poziom obsługi, maksymalne nastawienie na jakość w zakresie obsługi klienta, wysoka kultura osobista, indywidualne podejście, obsługa od a do z. Najlepsi.
Anita W."

"Serdecznie polecam Piotra Słowińskiego. Bardzo rzetelny i uczciwy człowiek."
Janek R.

"Polecam współpracę z Panią Pauliną (Bronke-Chołuj). Profesjonalne oraz konkretne podejście do sprzedaży mieszkania gwarantuje szybką transakcję w miłej atmosferze. Jako kupujący wiem, że Pani Paulina w pełni zabezpiecza interesy swojego klienta.
Ryszard Ewiak"

"Serdecznie polecam pana Piotra (Nockowskiego). Jest profesjonalistą w każdym calu. W krótkim czasie doprowadził do sprzedaży mojego mieszkania. Służył radą i pomocą na każdym etapie załatwiania formalności. Jestem mu bardzo wdzięczna za okazaną pomoc.
Elżbieta Miśkiewicz"

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Anną (Brljacic), szybko załatwiane sprawy, konkretnie i na temat. Zawsze służyła pomocą. Polecam z całego serca. Rzetelna Babka. :)
Agnieszka Lichomska"

"Serdecznie polecam Panią Paulinę (Bronke-Chołuj), która podchodzi bardzo konkretnie i profesjonalnie do swojej pracy. Nasze mieszkanie zostało sprzedane bardzo szybko już po pierwszej wizytacji.
Justyna Krzemianowska"

"Dzięki profesjonalnej pomocy Pana Piotra Słowińskiego udało nam się sprawnie załatwić wszelkie formalności związane z zakupem mieszkania.
Pająk Wojciech."

"Polecam panią Anię (Brljacic) - zajęła się transakcją kompleksowo do samego końca, asystowała również przy przekazaniu mieszkania oraz garażu, świetny kontakt i pełen profesjonalizm. :)
Łukasz Styrylski"

"Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat współpracy z agencją. Polecam usługi Pana Piotra Słowińskiego. Bardzo pomógł zarówno przy sprzedaży naszego mieszkania, jak i zakupie domu. Udało się zgrać w czasie obie transakcje chyba w najszybszy możliwy sposób. Doradztwo bardzo profesjonalne, dyspozycyjne i jednocześnie dyskretne.
Dominika Holland"

"Świetna obsługa, organizacja i celowość działania Pana Piotra Słowińskiego, za co serdecznie dziękuję.
Aneta Borys"

"Bardzo dziękuję, Pani Aniu (Brljacic), za szybkie i efektywne działanie. Byłam pod wrażeniem, nie spodziewałam się, że tak prędko Pani to załatwi. Jeszcze raz dziękuję.
Anna Kosicka"

"Szanowni Państwo, jeżeli poszukujecie Agencji nieruchomości, to Topowi Agenci powinni stać się Waszym wyborem. Charakterystyka firmy: profesjonalizm, wysoka kultura osobista pracowników, kompetencje i umiejętności komunikowania się ze stronami. Polecamy szczególnie kontakt z Agentką Nieruchomości Panią Anną Brljacic Nr Licencji 25604.
Pani Ania to niezwykle pracowita osoba, kompetentna, bardzo dobrze zorientowana w rynku nieruchomości, konsekwentna w działaniu, pilnująca porządku prawnego i umówionych terminów, służąca radami i pomocą na wszystkich etapach transakcji. Przez cały proces czuliśmy się zaopiekowani i bezpieczni. Powierzyliśmy losy bliskiej osoby w najbardziej odpowiednie ręce. W trudnej obecnie sytuacji rynku nieruchomości Pani Ania zdołała załatwić pomyślnie wszystkie sprawy sprzedaży domu (w tym reprezentując nas przed urzędami i instytucjami) w niespełna 1,5 miesiąca.
Pani Ania to wspaniały człowiek, niezwykle empatyczna, wspierająca, cierpliwa i wyrozumiała. W relacjach stwarza atmosferę przyjaźni, zaufania i wiarygodności. Jeśli można polecić kogoś do zajęcia się sprawami związanymi z nieruchomościami, to wybierzcie agentkę nieruchomości Annę Brljacic Nr licencji 25604.
Mira Ciacharowska"

"Miałam przyjemność współpracować z Panią Anią Brljacic przy okazji zlecenia wynajmu mieszkań. Pani Ania prezentuje profesjonalizm najwyższego poziomu. Począwszy od przygotowania oferty, przez prezentacje nieruchomości, po ocenę potencjalnych najemców oraz pełną opiekę przy podpisaniu już umowy najmu. Co najważniejsze, dobro i interes klienta są dla Pani Ani priorytetem, a nie jak najszybsze podpisanie umowy. To wszystko spowodowało, że oddałam w ręce Pani Ani wynajem kolejnego mieszkania i zamierzam kontynuować współpracę z nią w przyszłości.
Anna G."

"Bardzo, bardzo polecam współpracę z Panią Anią Brljacic, która pośredniczyła w sprzedaży naszego mieszkania. Pełen profesjonalizm w każdym calu, co nie wykluczyło ludzkiego-empatycznego podejścia. Klient zaopiekowany w 100%, świetna i szybka komunikacja, prowadzenie całej transakcji kompleksowo, od A do Z. Dyspozycyjność, wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Pani Ania umie rozwiązać każdy problem i załatwić każdą sprawę. Jest zawsze do dyspozycji klientów i cierpliwie tłumaczy im, co dla nich najlepsze (bo nie zawsze zdają sobie z tego sprawę). Najlepsza agentka, z jakaą miałam do czynienia w Warszawie. Szczerze polecam współpracę!
Durand Aga"

"Trafiliśmy na duet Unki i Rafała. Plan mieliśmy dość ambitny (zamiana z dopłatą z dość sprecyzowaną lokalizacją i metrażem) i... udało się! Obsługa, doradztwo, tłumaczenie wymagań, ocena dokumentów - kompleksowa pomoc w obsłudze całego procesu. Dla mnie 5 gwiazdek.
Tomek M."

"Pani Anna Brljacic - TOP Agent. Bezdyskusyjne.
Rafał Stefaniak"

"Co cechuje Panią Paulinę (Bronke-Chołuj) na pewno, uczciwe i rzetelne podejście do pracy. Do tego wzorowy i bezproblemowy kontakt pełen wyrozumiałości i elastyczności. Profesjonalizm agenta na wysokim poziomie. Wszystko na czas lub z wyprzedzeniem. Z czystym sercem polecam.
A T"

"Piotr Nockowski jest profesjonalnym, godnym polecenia agentem nieruchomości. Transakcja przebiegła pomyślnie tylko dzięki jego osobie. Zdjął nam z barków cały stres związany ze sprzedażą. Polecam gorąco.
Alex B."

"Polecam Panią Anię Brljacic, profesjonalne podejście, miła obsługa, pełne zaangażowanie. To jest właśnie Topowy Agent :)
Krzysztof B."

"Z czystym sumieniem polecam firmę. Pan Piotr (Nockowski) sprawił, że transakcja przebiegła dla nas zupełnie bezstresowo, cały stres wziął na siebie. Najlepszy i najbardziej uprzejmy agent jakiego znam, pomocny i na każde zawołanie, czuliśmy się zaopiekowani na 100%. Profesjonalizm w każdym calu.
Agnieszka Sadowska"

"Pani Ania (Brljacic), cudowna kobieta i znakomity doradca, super kontakt, pełen profesjonalizm. Pani Ania przygotowała wszystkie dokumenty, dopilnowała każdego szczegółu, pomagała w każdej sprawie związanej z wynajmem, a co najważniejsze pomogła w negocjacjach z właścicielem. Dzięki Pani Ani znaleźliśmy bardzo ładne mieszkanie w przystępnej cenie, co nie było łatwe. Z całego serca dziękujemy i polecamy Panią Anię każdemu, kto szuka nieruchomości.
Adrian Wizor"

"Jestem pod wrażeniem pełnego profesjonalizmu Agencji nieruchomości Topowi Agenci, a zwłaszcza specjalne wyrazy podziękowania dla p. Piotra Słowińskiego, z którym miałam przyjemność współpracować z racji wynajmu mojego mieszkania. Mój przypadek nie należał do łatwych: mieszkanie w trakcie remontu, bez mebli, a do tego kontakt na odlegość, gdyż nie mieszkam w Polsce, potencjalni najemcy też byli bardzo roszczeniowi. Nie stanowiło to żadnego problemu dla p. Piotra Słowińskiego. Kulturalny, cierpliwy, odpowiadający na każde pytanie. Dla mnie pełen komfort i zero stresu. Z jego pomocą wynajęłam mieszkanie i jestem bardzo zadowolona. Polecam gorąco. :)
Marta Tinjoud"

"Bardzo polecam usługi tej agencji, zwłaszcza Pana Rafała i Panią Unkę, z którymi miałam przyjemność współpracować przy wynajęciu mieszkania. Pan Rafał i Pani Unka cechują się niezwykłą kulturą osobistą, zaangażowaniem i profesjonalizmem, dzięki czemu proces wynajęcia mieszkania przebiegł sprawnie i w miłej atmosferze.
Patrycja Natalia"

"Mieszkanie wynajęte bardzo szybko za oczekiwaną przeze mnie kwotę. Pani Unkapan Rafał są bardzo skuteczni, profesjonalni, kulturalni i dyspozycyjni. Zadbali o wszystko. Bardzo polecam!
Agata Końko"

"Współpracowaliśmy z Panią Agatą Niedźwiecką. Pełen profesjonalizm. Zajęła sie naszym mieszkaniem od A do Z i dzięki niej znaleźliśmy idealnych najemców. Bardzo polecam Panią Agatę najbardziej wymagającym osobom. Ewa Szumowska"

"Zdecydowanie polecamy współpracę z Agencją Topowi Agenci. Najemca został znaleziony bardzo szybko, po profesjonalnym przygotowaniu ogłoszenia. W szczególności chcemy podziękować pani Ani Brljacic za bardzo udaną współpracę (zresztą nie po raz pierwszy).
Jarosław Ciurzyński"

"Świetna agencja. Najlepsza agentka nieruchomości Pani Anna Brljacic. Bardzo odpowiedzialne podejście. W czwartek wieczorem zobaczyliśmy piękny dom. W poniedziałek dzierżawa była w ręku. Dzięki za wykonaną pracę. Kolejne noclegi już tylko u Pani Anny Brljacic.
Amistar LTD"

"Super kontakt. Rzeczowa rozmowa. Życzliwość, serdeczność. Pan Piotr (Nockowski) jest bardzo pomocną osobą. Polecam.
Dominik Markiewicz"

"Chciałbym z wielką przyjemnością zarekomendować usługi firmy Topowi Agenci. Sprzedaż była sfinalizowana w miłej i przyjemnej atmosferze z pełnym profesjonalizmem. Bardzo polecam tą firmę.
Józef Sasin"

"Współpracowałem z panią Anną (Brljacic) przy wynajęciu domu. Współpracę z panią Anną oceniam bardzo dobrze, gdyż cechowała ją bardzo dobra wiedzy rynku nieruchomości, profesjonalne podejście do tematu, dobra komunikacja na wszystkich etapach procesu wynajmowania domu, pełne zrozumienie oczekiwań klienta, odpowiednie dopasowanie profilu potencjalnych najemców oraz sprawne przygotowanie umowy oraz przekazania przedmiotu najmu. Na pewno skorzystam z usług pani Anny przy kolejnej sposobności.
Marek Kalinowski"

"Bardzo mocno rekomenduję współpracę z Agencją Topowi Agenci. Od kilkunastu lat korzystam z usług doradztwa i wsparcia Pana Adama Zbrzeżnego przy wynajmie, a ostatnio również sprzedaży nieruchomości położonej w Warszawie. Pan Adam zna się na swojej pracy jak mało kto, jest najwyższej klasy profesjonalistą, mocno zaangażowanym w transakcję, dbającym o dobre relacje, szybko reagującym na dynamikę rynku i dynamikę transakcji. Zaangażowanie Pana Adama mocno wykraczało poza standardowy zakres usług związany z transakcją sprzedaży po stronie Agencji. Był bardzo pomocny podczas całego procesu transakcji. Dzięki niemu udało się domknąć transakcję szybko i sprawnie pomimo mojego braku przebywania na co dzień w Warszawie. Szczerze polecam!
Agnieszka Proń"

"Serdecznie polecam. Pani Paulina (Bronke-Chołuj) oprócz miłej aparycji ma bardzo dobre podejście do klienta. Wszystkie formalności oraz kontakt przebiegały sprawnie i bezproblemowo. Moim zdaniem jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. 😊 Pozdrawiam.
Magdalena"

"Выражаю огромную признательность агенту недвижимости Piotr Nockowski за отличную работу, за терпение, честность, за отзывчивость и высокий профессионализм. Спасибо Piotr за чуткий подход, ответственность, за внимательность и бдительность, уважительное отношение. Я считаю, что таких людей, которые относятся к своей работе с ответственностью и любовью надо оценивать по самым высоким баллам. Я очень благодарна и признательна за то, что именно он был моим агентом. Всем рекомендую!!!.
Лена Мордвинова"
"Wyrażam głęboką wdzięczność agentowi nieruchomości Piotrowi Nockowskiemu za doskonałą pracę, cierpliwość, uczciwość, szybkość reakcji i wysoki profesjonalizm. Podziękowania dla Piotra za wrażliwe podejście, odpowiedzialność, uważność i czujność, pełną szacunku postawę. Uważam, że takie osoby, które swoją pracę traktują z odpowiedzialnością i pasją powinny być oceniane najwyżej. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za to, że p. Piotr był moim agentem. Polecam wszystkim!!!.
Alona Mordvinova"

"Jeśli wśród Topowych Agentów jest jakaś SUPER TOPOWA agentka, to na pewno Pani Ania Brljacic!!! Nie tylko perfekcyjnie profesjonalna, dbająca o każdy szczegół procedury sprzedaży, otwarta na propozycje, znakomicie komunikująca się z klientami po obu stronach - sprzedającą i kupującą, ale, w przypadku zawsze dość nerwowej atmosfery towarzyszącej tego rodzaju transakcjom, umiejąca wprowadzić atmosferę spokoju dzięki pozostawaniu w stałym kontakcie z klientem. W mojej sytuacji (zachorowałam w czasie procesu sprzedaży) nie mogę nie docenić oferty pomocy i wykazania wielkiego zrozumienia dla komplikacji w sprzedaży wynikających z choroby. Brawa za okazane mi serce! Polecam gorąco p. Anię Brljacic wszystkim sprzedającym i kupującym nieruchomości! Daje poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie procedury! Pani Aniu! Bardzo, bardzo dziękuję za Pani pracę, empatię, pogodę ducha i kulturę osobistą!
Bożenna Jurkiewicz"

"Pani Paulina (Bronke-Chołuj) zajmowała się wynajęciem mojego mieszkania. Nie tylko szybko i sprawnie przeprowadziła transakcję, ale doradziła mi najem okazjonalny i służyła wiedzą w każdej sprawie. Można było na nią liczyć. Serdecznie Panią polecam.
Kasia Szczepanowska"

"Pani Aniu (Waśniewska),
Bardzo dziękuję za znakomitą współpracę przy sprzedaży mojej działki. Zajęła się Pani absolutnie wszystkim, co sprawiło, że transakcja była dla mnie wyjątkowo prosta i przyjemna. Pozdrawiam,
Barbara Wilczyńska."

"Dzień dobry,
Na Państwa ręce chciałabym serdecznie podziękować i wyrazić ogromne uznanie dla pracy Pani Anny Brljacic. Dzięki profesjonalizmowi, kompetencji i wielkiemu zaangażowaniu Pani Ani połączonemu z Jej niezwykle pozytywną, pogodną, empatyczną osobowością i wielką kulturą osobistą proces sprzedaży mieszkania w stosunkowo krótkim czasie zakończył się sukcesem. Pani Ania bezproblemowo przeprowadziła nas przez cały proces i na każdym kroku, od pierwszego spotkania do szczęśliwego finału, towarzyszyła nam Jej życzliwość, wsparcie i pomoc. Z czystym sumieniem możemy każdemu polecić Państwa Agencję, a w szczególności współpracę z Panią Anną Brljacic. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Pani Aniu!
Z poważaniem, Jadwiga Nieminuszczy."

"Szanowna Pani Anno (Waśniewska),
dziękujemy za Pani profesjonalne i osobiste zaangażowanie w skuteczne przeprowadzenie sprzedaży nieruchomości w Sobikowie. Pani wiedza i doświadczenie pozwoliły na pokonanie wszelkich trudności i doprowadziły do sfinalizowania transakcji. Z wyrazami szacunku,
Maria i Waldemar Kadłubowscy."

"Pani Anna Brljacic bardzo sprawnie i konkretnie przeprowadziła proces wynajmu mieszkania, w tym zajęła się profesjonalnie całą dokumentacją. Mogę śmiało polecić .😊
Piotr P."

"Miałam okazję i niewątpliwą przyjemność korzystać z pośrednictwa pani Agaty Niedźwieckiej. Pani Agata okazała się być osobą bardzo pomocną, serdeczną i responsywną na nasze prośby i potrzeby. Bardzo dziękujemy za pomoc Pani Agato!
Justyna Zwolan"

"Pan Bartłomiej Nowak nie tylko sprzedał dom w krótkim czasie, ale jego praca, pomoc i zaangażowanie pozwoliło mi sprzedać nieruchomość będąc przez cały czas za granicą i nie przyjeżdżając do Polski. Serdecznie polecam!
Monika Kowalska"

"Współpraca z Panią Pauliną Bronke-Chołuj byla samą przyjemnością, Pani Paulina jest profesjonalistką, bardzo pomocną i życzliwą, w pełni polecam. Wszystko sprawnie i szybko zorganizowała. Na pewno w przyszłości jeszcze nieraz będziemy współpracować.
Agata Wyszyńska"

"Pani Paulina Bronke-Chołuj to naprawdę topowy agent nieruchomości. Zadbała o każdy szczegół transakcji. Profesjonalna i życzliwa.
Magdalena Jodłowska"

"Wynajem mieszkania przeszedł bardzo sprawnie i miło, i wiele kwestii udało się załatwić zdalnie, co było dla nas dużym ułatwieniem, a to wszystko dzięki Pani Paulinie Bronke-Chołuj. Godna polecenia i zaufania agencja!
Gabriela Wyszyńska"

"Bardzo polecam Pana Piotra Słowińskiego za pomoc w wynajęciu lokalu. Aneta Mirgos
Jest Pan profesjonalistą, bardzo przyjemny, uczynny i solidny agent. Jestem zadowolona ze współpracy z Panem Piotrem Słowińskim.
Dziękuję. Marzena Mirgos"

"PRO. Naprawdę jestem pod wrażeniem! Pan Krzysztof Michalak znalazł najemców, pomimo moich, tu muszę przyznać, wyjątkowych wymagań. Bardzo dziękuję! Severija Januszewska"

"Powiem tak, Pan Krzysztof Michalak jest wzorcem z Sevre agenta nieruchomości. Cierpliwość, profesjonalizm i kultura osobista Pana Krzysztofa pozwala wierzyć, że w tej branży można się czuć bezpiecznie.. Czwarty raz skorzystałem z usług i nawet mi do głowy by nie przyszło szukać innej agencji.
Czarek Obeliński"

"Chciałabym z pełną świadomością zarekomendować Agencję Topowych Agentów, która zajmowała się sprzedażą mojego domu. Pełny profesjonalizm, zapraszanie na oglądanie domu tylko Klientów zainteresowanych zakupem, pomocni na każdym etapie sprzedaży.

To, co dla mnie było ważne, prezentacje domu Kupującym, były planowane z dużym wyprzedzeniem, dzięki czemu miałam czas na przygotowanie domu do oglądania. Unka MijakowskaRafał Jeleński to eksperci w sprzedaży nieruchomości, mieli wiedzę zarówno w zakresie charakterystyki domu, jak i wszystkich formalności związanych z procesem sprzedaży.

Reasumując: PROFESJONALIZM NA 100% godny polecenia każdemu, kto chce sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.
Barbara Pokora"

"Jestem bardzo zadowolona z usług agencji. Szczególne podziękowania dla Pana Wojciecha Stelmaszaka. Cały proces szukania najemcy przebiegł szybko i sprawnie.
Polecam! Martyna Bednarczyk"

"Nazwa Topowi Agenci nie jest ani trochę na wyrost!

Pan Rafał i Pani Unka pomogli nam sprzedać duże mieszkanie na Żoliborzu, uzyskując bardzo dobrą cenę i czas sprzedaży. Jednocześnie tak dobierali potencjalnych klientów, że odwiedzali nas wyłącznie ludzie zdecydowani na zakup, a nie tacy, co lubią sobie pooglądać.

Przez cały proces sprzedaży błyskawicznie odpowiadali na wszelkie nasze pytania (a trochę tych było, bo nasze pojęcie o rynku i procedurach było zerowe). Topowi Agenci dysponują olbrzymią wiedzą. Na każde nasze pytanie dostawaliśmy od razu precyzyjną i wyczerpującą odpowiedź - często od razu rozbudowaną o odpowiedzi na kolejne pytania, które moglibyśmy zadać. Nie było żadnych "a to ja sprawdzę", "muszę się upewnić", czy innych podobnych. Od razu konkrety, po których widać, że ma się do czynienia z fachowcami. Cały czas czuliśmy się naprawdę dobrze zaopiekowani.

Jeśli tylko w przyszłości ktoś zapyta mnie o agenta, natychmiast polecę Topowych Agentów!
Alex Paleczny"

"Miałem okazję współpracować z p. Piotrem Nockowskim - bardzo naturalne podejście, bez wyuczonych formułek i tekstów żywcem wziętych ze szkoleń. Bardzo fajne podejście do tematu. Nie odczułem żadnej presji dotyczącej konieczności dokonania transakcji.
Mariusz Milewski"

"Thank you so much Mr. Wojciech Stelmaszak - you have been extremely helpful. For foreigners like us, where we were struggling a bit to find a new apartment, you were a ray of hope.

The entire process, right from showing us the apartment to closing the deal - you managed everything to perfection and its only because of you we were able to move in in such a quick time. Also not to mention the way you managed the communication was just terrific, especially in terms of such quick responsiveness.

So thank you from all our heart for getting us this place and for all your cooperation.
From a very happy and satisfied customer, Shruti Saran."

Bardzo dziękuję Panie Wojciechu Stelmaszak - był Pan niezwykle pomocny. Dla obcokrajowców takich jak my, którzy napotykali trochę trudności ze znalezieniem nowego mieszkania, byłeś promykiem nadziei.

Cały proces, od pokazania nam mieszkania do zawarcia transakcji - udało Ci się wszystko do perfekcji i tylko dzięki Tobie udało nam się wprowadzić w tak krótkim czasie. Nie wspominając już o tym, że sposób, w jaki zarządzałeś komunikacją był po prostu świetny, szczególnie pod względem tak szybkiej reakcji.

Dlatego z całego serca dziękujemy za zdobycie tego miejsca i za całą współpracę. Od bardzo zadowolonego i usatysfakcjonowanego klienta, Szruti Saran."

Dzień dobry,
przy współpracy z Państwa agentką, panią Anną Brljacic, przeprowadziłam transakcję zakupu mieszkania. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ prowadzenie każdej transakcji z panią Anną jest tylko wielką przyjemnością, jest to bardzo profesjonalny pracownik i bardzo profesjonalny pośrednik, który potrafi doradzić, pewne rzeczy wskazać. Tak że gratuluję Państwu takiej agentki, no i myślę, że w przyszłości może uda się każdą inną transakcję też prowadzić przy pomocy Pani Ani.
Dziękuję bardzo, pozdrawiam, Bożena Szepietowska.

„Nabywałem działkę w Bobrowcu przy pomocy pośrednika p. Piotra Słowińskiego, któremu bardzo dziękuję za super profesjonalne, szybkie i kulturalne przeprowadzenie transakcji.”
Jerzy Muchin

"Dzień dobry,
na Państwa ręce chciałabym złożyć najserdeczniejsze podziękowania i wyrazić swoje uznanie dla profesjonalizmu Pani Anny Brljacic. Dzięki jej ogromnemu zaangażowaniu, często kosztem własnego prywatnego czasu, Pani Ania doprowadziła w ciągu 1,5 miesiąca do sprzedaży mieszkania.
W dzisiejszych czasach, kiedy rynek nieruchomości praktycznie z dnia na dzień diametralne się zmienił przez m.in. bardzo duże ograniczenia klientów z uwagi na problemy lub wręcz brak możliwości uzyskania przez nich kredytu oraz comiesięczne podnoszenie stóp procentowych, sprzedaż prawie 100-metrowego mieszkania jest nie lada wyzwaniem. Pani Ania nie tylko podołała temu zadaniu, ale z własnej inicjatywy pomogła pozałatwiać wszelkie niezbędne dokumenty umożliwiające dokonanie zakupu klientowi spoza Unii Europejskiej, co dodatkowo wymagało z Jej strony większego nakładu czasu i pracy.
Jeżeli kiedykolwiek będę cokolwiek sprzedawać, to z całą pewnością ponownie zwrócę się do Pani Ani z prośbą o wsparcie. To sama przyjemność współpracować z tak kulturalną i taktowną osobą, która przede wszystkim wie co robi oraz w pełni jest zaangażowana w to co robi. Każdemu, kto szuka dobrego agenta nieruchomości, szczerze będę polecać nawiązanie współpracy z Panią Anią - Naprawdę warto. Pani Aniu, jeszcze raz serdecznie dziękuję!
Z poważaniem, Agnieszka Cybulska "

"Pani Joanna (Reichel) to stuprocentowa profesjonalistka w swojej branży. Rzetelnie i z dokładnością każdego szczegółu poprowadziła sprzedaż mojej działki pod Warszawą. Jej zaangażowanie oraz dostępność o każdej porze dnia przez 7 dni w tygodniu jest godna podziwu. Oprócz swojej pracy polegającej na sprzedaży potrafiła również wesprzeć duchowo kiedy były problemy z kupującymi. Pani Joanna jest godna polecenia w 100 procentach.
Dariusz Garstkowiak"

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Joanną (Reichel). Pełen profesjonalizm, pełne zaangażowanie w pomoc przy zakupie nieruchomości. Bardzo miła i ciepła osoba - gorąco polecam Panią Joannę.
Marzena Wilk"

"Dzień Dobry, jestem stałą i wierną klientką Anny (Brljacic), 3 wynajmy i jedna sprzedaż i jestem zachwycona! Wspaniały, pozytywny, radosny, uśmiechnięty, o Dobrej Energii człowiek i profesjonalna, solidna, empatyczna agentka - naprawdę takie osoby to dzisiaj rzadkość i chcę podzielić moją opinię z Topowymi Agentami! Pozdrawiam serdecznie i gratuluję Perły Ani :)
M. L."

"Przy wynajęciu mieszkania pomagała nam Pani Anna Brljacic. Rzetelna, uczciwa, kulturalna osoba, która postarała się, byśmy w naszej dość skomplikowanej sytuacji mogli wynająć mieszkanie, które nam się spodobało.
Dziękujemy! ... Dana Siliouk"

"Pani Anna Brljacic obsługiwała moją transakcję sprzedaży lokalu użytkowego. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pani Anna jest bardzo profesjonalna, odpowiedzialna, zaangażowana i pomocna nawet w sprawach, które nie dotyczą transakcji. Bardzo polecam i dziękuję.
Pozdrawiam Katarzyna Chwedoruk Prezes SkinClinic sp. z o.o."

"Bardzo profesjonalna, efektywna i miła obsługa. Współpracowałam z Panem Wojciechem Brejnak. Polecam!
Tatjana Karinen"

"Miałem ogromną przyjemność trafić na Panią Annę Brljacic, która już od samego początku wykazała się wielkim zaangażowaniem w umożliwieniu mi wynajmu mieszkania, jak i zainteresowaniem, aby upewnić się, że będę z tego mieszkania zadowolony. Kontakt bezproblemowy przez całą dobę, nienaganna dyspozycyjność na miejscu i umowy przygotowywane dosłownie z dnia na dzień. Gorąco polecam każdemu, kto zastanawia się nad powierzeniem nieruchomości odpowiedniemu agentowi, ponieważ Pani Anna samą swoją osobą zdecydowanie zachęca do podpisania umowy.
Pozdrawiam, Krzysztof Kwiatkowski"

"Wyrażam szczerą i głęboką wdzięczność Waszej Agencji - w Osobie Pana Piotra Sitkowskiego - za pełne fachowej energii prowadzenie sprzedaży zleconej nieruchomości. Dobór i selekcja osób zainteresowanych obiektem były na wysokim poziomie, tak jak i udział w negocjacji jego ceny. Sprawny wyciąg wielu niezbędnych dokumentów z kolejnych Urzędów - też bardzo ułatwił transakcję. Organizacja i udział w akcie notarialnym oraz przelewie sumy umownej - dopełniły tę wielce profesjonalną działalność Pana Sitkowskiego jako Pośrednika ! Polecam Go z całym szacunkiem.
Robert A. Bankiewicz"

"Współpraca z Panią Anią (Brljacic) to czysta przyjemność. Nasze mieszkanie wynajęła w ciągu jednego dnia. Super skuteczność, super stosunek do obu stron transakcji. Pani Ania jest bardzo skrupulatna. Jasno tłumaczy wszystkie elementy transakcji. Będziemy polecali wszystkim znajomym usługi Pani Ani.
Tomasz Lipiński"

"Najbardziej podobało mi się zaangażowanie Pani Pauliny (Bronke-Chołuj). Jej chęć, aby się udało.
Krzysztof Małus"

"Bardzo profesjonalna obsługa od początku do końca transakcji, Pan Piotr Nockowski pomagał i służył radą na każdym etapie sprzedaży mieszkania. Zdecydowanie polecam!
Maciej Brzeziński"

"Хотим выразить огромную благодарность агентству и лично Agata Niedźwiecka i Wojciech Brejnak. Просмотр квартиры назначили в тот же день. Встретил нас Wojciech. Всё показал, всё рассказал. Вечером Agata прислала на ознакомление договор. Всё понятно, но было пару вопросов, на которые нам дали исчерпывающие пояснения. Назначили встречу для подписания договора аренды. Всё спокойно, без спешки. Так же подписали акт приёмки квартиры с перечнем оборудования и дефектов. Через пару дней Agata позвонила узнать как у нас дела, все ли хорошо, всё ли устраивает в квартире. Отношение к клиентам супер 👍 Спасибо вам огромное!
С уважением, Сергей и Анастасия из Беларуси.
We would like to express our deep gratitude to the agency and personally to Agata Niedźwiecka i Wojciech Brejnak. Viewing the apartment was scheduled on the same day. Wojciech met us. Showed everything, told everything. In the evening, Agata sent a contract for review. Everything is clear, but there were a couple of questions for which we were given exhaustive explanations. We made an appointment to sign the lease. Everything is calm, without haste. We also signed an act of acceptance of the apartment with a list of equipment and defects. A couple of days later, Agata called to find out how we were doing, whether everything was fine, whether everything was fine in the apartment. Great customer service 👍 Thank you so much!
Best regards, Sergey and Anastasia from Belarus."

"Polecam, szczególnie Panią Agatę Niedźwiecką.
Dominik Smoliński"

"Ottima esperienza con Agata Niedźwiecka. Professionale e molto collaborativa! Consigliata!!
Luciana Bonelli"

"Profesjonalizm i doświadczenie. Uczciwe i rzetelne podejście do pracy. Serdecznie polecam (Piotra Nockowskiego).
Anna Markowska"

"Świetna współpraca z biurem nieruchomości, które w szybkim czasie sprzedało mieszkanie za świetną cenę w Łodzi. Komunikatywność ze strony agenta nieruchomości, Pana Piotra (Nockowskiego), profesjonalizm i pomoc ze wszystkimi formalnościami. Bardzo polecam!
Anna Burda"

"Polecamy usługi agencji ,,Topowi Agenci nieruchomości''. Pani Agata Niedźwiecka i Pan Wojciech Brejnak wykazali się pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem. Bardzo szybki kontakt. Na pewno skorzystamy z usług w przyszłości.
Iga Michalak"

"Dziękuję Panu Piotrowi (Nockowskiemu),
Dzięki jego wsparciu i profesjonalizmowi stresujący okres sprzedaży mieszkania przebiegł niezwykle gładko. Był dużym wsparciem przy przygotowaniu wszystkich dokumentów oraz przy kontakcie z potencjalnymi kupującymi.
Pozdrawiam, Karol Wojtysiak."

"Kompetentna, bardzo pomocna, życzliwa i sympatyczna osoba. Pani Anna (Brljacic) bezproblemowo przeprowadziła nas przez cały proces zakupu mieszkania, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem. Na każdym etapie procedury zakupu była do dyspozycji, a my czuliśmy jej wsparcie i pomoc. Serdecznie polecamy! Jeśli jeszcze raz nadarzy się okazja, z całą pewnością skorzystamy z Jej usług. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i żony.
Tomasz Maciejko"

"Agata Niedzwiecka рекомендую!
Остались очень довольны сотрудничеством. Профессионализм и человеческих подход во всех вопросах. Учтены все наши пожелания как клиента, найден компромисс между собственником и нашими интересами, что отразилось в договоре, который не было страшно подписывать:).
Огромное спасибо! Anastasiya."
"Byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Profesjonalizm i ludzkie podejście do wszystkich spraw. Uwzględniono wszystkie nasze życzenia jako klienta, znaleziono kompromis między właścicielem a naszymi interesami, co znalazło odzwierciedlenie w umowie, której podpisanie nie było straszne :). Dziękuję bardzo!"

"Great service from the agency (agent Anna Brljacic); professional approach with frequent updates on progress including suggestions and follow up.
Thank you. Bea May"

"Bardzo polecam Panią Agatę Niedźwiecką. Jak zwykle świetna robota, wnikliwe wczucie się w potrzeby klienta, a następnie szybka realizacja z dużym osobistym zaangażowaniem.
Dziękuję. Andrzej Zieliński"

"Całym sercem polecam Pana Piotra Nockowskiego, to profesjonalista z wysokim poziomem kultury osobistej. Posiada kompetencje zarówno w reklamie nieruchomości, prowadzeniu rozmów z klientami oraz z organizacją dokumentów związanych ze sprzedażą. Sprawne działanie i zaangażowanie doprowadziło do szybkiej transakcji. Pan Nockowski służył radami i był bardzo pomocny w rozwiązywaniu problemów. Współpraca przebiegła bezpiecznie i pomyślnie. Każdemu sprzedającemu życzę takiego Pośrednika.
Z poważaniem Jola Jakoniuk"

"Usługi świadczone (przez Joannę Reichel) w pełni profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt i świetna współpraca. Polecam gorąco.
Cezary Pastwa"

"Profesjonalizm w każdym calu, w ciągu tygodnia sfinalizowaliśmy transakcję zakupu, naszym agentem była Pani Anna Brljacic, którą serdecznie polecam.
Małgorzata Bartosik"

"Szanowni Państwo.
Z olbrzymią przyjemnością chcielibyśmy podziękować Państwu, ale szczególnie Agentce Pani Annie Brljacic, za skuteczne, profesjonalne i wyjątkowo sprawne przeprowadzenie procesu sprzedaży mieszkania na Ochocie w styczniu br. Pani Anna Brljacic swoim olbrzymim zaangażowaniem, dedykacją swojego czasu oraz umiejętności, entuzjazmem sprawiła, że sama transakcja sprzedaży okazała się nie tylko efektywna, ale przede wszystkim wyjątkowo szybka, spełniając nasze oczekiwania w pełni. Pani Anna wykazała się dużą znajomością przepisów w obszarze obrotu nieruchomościami, doradzając nam w trakcie procesu, podpowiadając najlepsze rozwiązania, wyjątkowo umiejętnie godziła interesy zarówno nas, jako sprzedających, jak i strony kupującej (z pełnym zadowoleniem obu). Umiejętność pełnego wyjaśnienia wątpliwości, obaw, w szerszym kontekście zmieniających się ciągle przepisów, a jednocześnie w atmosferze sympatycznej rozmowy, pełnej optymizmu, jest rzadko spotykana i dlatego zasługuje na szczególne wyróżnienie. Pani Anna przez cały czas procesu sprzedaży czuwała nad prawidłowym jego przeprowadzeniem, informowała na bieżąco, nadzorowała przygotowanie odpowiednich dokumentów, osobiście do samego końca uczestniczyła w spotkaniach. Pełne poświęcenie czasu, dostępność niemal w każdej chwili, stała gotowość wsparcia, komunikatywność na najwyższym poziomie, wyjątkowa elastyczność i szybkie reagowanie, dostarczanie dodatkowych informacji, to argumenty dopełniające obrazu najwyższego profesjonalizmu Pani Anny.
Możemy z pełnym przekonaniem rekomendować i polecać Panią Annę, jako profesjonalną, skuteczną, pełną zaangażowania Agentkę w obszarze nieruchomości. Z przyjemnością udzielimy wszelkich referencji, na życzenie, ewentualnym osobom zainteresowanym.
Z poważaniem, Anna Pawłowska Krzysztof Pawłowski"

"Dzień dobry, dziękuję bardzo za wspaniałą współpracę z p. Anną Brljacic. Taki profesjonalizm w tym co robi mógł zakończyć się tylko sukcesem.
Z poważaniem Jarosław Mulczyk"

"Dzień dobry, bardzo dziękujemy Pani Annie Brljacic za okazaną pomoc, zaangażowanie, poświęcony czas oraz miłą i profesjonalną obsługę związaną z kupnem mieszkania. Pozdrawiamy, gorąco polecamy!
Jola i Darek Polańscy"

"Z usług Pana Darka korzystalam z mężem już czwarty raz, co samo w sobie już świadczy o naszym ogromnym zadowoleniu z Jego usług. Pan Darek tworzy niespotykanie przyjazną atmosferę, tak że w ogóle nie odczuwa się napięcia związanego z przeprowadzeniem transakcji. Jest rzetelny, kompetentny, zrównoważony w swoich działaniach, skuteczny i od samego początku do całkowitego finału jest przy swoich klientach. Nie wyobrażam sobie lepszego agenta. Jestem przekonana, że gdyby nie Pan Darek i jego konsekwentne działania mogłabym wiele stracić zarówno na sprzedaży własnych mieszkań, jak i na kupnie następnych. Jeśli jeszcze mielibyśmy z mężem podejmować jakieś działania na rynku nieruchomości, to tylko z panem Darkiem. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Edytta i Grzegorz Jakubowscy"

"Bardzo dziękujemy Pani Annie Brljacic za profesjonalne poprowadzenie naszej sprawy. Miło było spotkać tak kompetentną, życzliwą osobę. Dzięki zaangażowaniu Pani Ani rozwiązaliśmy bardzo szybko nasz problem. Będziemy chętnie polecać Panią Anię innym klientom. Życzymy dalszych sukcesów w pracy!
Hanna i Andrzej Gilak"

Bardzo dziękujemy p. Ani Brljacic za pomoc przy wynajęciu naszego mieszkania. Cała procedura trwała bardzo krótko, zgodnie z wszelkimi przepisami i wymaganiami, z dbałością o nasze interesy. Konkretna, rzeczowa i punktualna. Pani Ania jest profesjonalistką, a jednocześnie bardzo sympatyczną i miłą osobą z którą się bardzo przyjemnie współpracowało. Jeszcze raz dziękujemy.
Hanna i Krzysztof Stanisławscy

Witam, chciałam bardzo podziękować pani Ani Brljacic za współpracę. Bardzo szybko i rzetelnie przeprowadzona sprawa wynajmu mieszkania. Pani Ania jest osobą bardzo miłą, pomocną i skrupulatną. Nie było żadnych problemów co do ustalenia terminu i godziny spotkania. Bardzo polecam współpracę z Panią Anną. Osobiście jestem bardzo zadowolona.
Pozdrawiam Adriana Kostaniak.

Sprawne i szybkie załatwienie sprawy, dokładne i jasne wyjaśnienia, życzliwość, wysoki poziom kultury zawodowej i osobistej. Osoba (Anna Brljacic) godna polecenia jako agent nieruchomości, godnie reprezentująca firmę.
Urszula Tomczyk

Korzystałam z usług pani Anny Buze-Waśniewskiej szukając solidnego najemcy dla mojego sporego mieszkania w Warszawie. Zwróciłam się do pani Waśniewskiej, ponieważ miałam bardzo dobrą współpracę z nią dwa lata temu i w związku z tym samym mieszkaniem. Pani Waśniewska jest bardzo solidną (terminową, kompetentną) ekspertką od najmu lokali, otwartą, szukającą rozwiązań, pomocną w rozwiązywaniu problemów, które pojawiają się po drodze, dostępną w każdym momencie, no i wreszcie - bardzo miłą osobą, co także bardzo ważne.
Ewa Balcerowicz

W sprawie kupna mieszkania zwróciliśmy się do Piotra Sitkowskiego. Wspaniały specjalista i człowiek. Poprowadził nas na każdym etapie, dawał naprawdę świetne rady, wszystko poszło jak najlepiej! Dziękujemy mu bardzo. Serdecznie polecamy!
Анастасія Лисогор

Szczerze polecam Panią Anne Brljacic i firmę Topowi Agenci! Wszystko dopięte na ostatni guzik od momentu pierwszego kontaktu, aż do sprzedaży mieszkania. Profesjonaliści w każdym calu.
Michał Burmajster

Anna Brljacic jest niesamowicie zaangażowaną w swoją pracę agentką! Sprzedawała moje mieszkanie, które miało nieuregulowaną sytuację prawną i w sposób rewelacyjny Pani Ania znajdowała potencjalnych Klientów i dokonywała prezentacji. Potrafiła wspaniale i profesjonalnie zachęcić do zakupu, Klientów znalazła i mieszkanie zostało sprzedane. Doceniam dyspozycyjność Pani Ani! Jak tylko zadzwonił potencjalny Klient, Pani Ania w ciągu 15 minut była gotowa do prezentowania nieruchomości!
Bardzo polecam Panią Anię, daje z siebie 200% i nieruchomość na pewno sprzeda!!
Pozdrawiam, Anna Koprowska

Polecam współpracę z Panią Anna Brljacic. Jest profesjonalna, kontaktowa, pomocna, dbająca o klienta. Polecam!
Agnieszka Wielek

Dzień dobry,
przesyłam rekomendacje dla Pana Piotra Słowińskiego, dzięki któremu sfinalizowaliśmy sprzedaż naszej działki w Bobrowcu.
Z całym przekonaniem polecamy Pana Piotra Słowińskiego.
Bardzo kompetentny, zorientowany w temacie, przygotowany i zaangażowany w sprawę.
Czuliśmy się wreszcie, że ktoś należycie zajął się sprzedażą naszej działki, która nie należała do łatwych, a zakończyła się sukcesem, głównie dzięki Panu Piotrowi Słowińskiemu. Przez cały czas mogliśmy liczyć na profesjonalne podejście i pomoc, ukierunkowaną na jak najlepsze zakończenie transakcji dla obu stron, przecież właśnie o to chodzi, żeby zadowolony był sprzedający i kupujący. My byliśmy bardzo. Dziękujemy i Polecamy !
Michał i Magdalena Kowalewscy

Z usług Pana Łukasza Pawłowskiego wielokrotnie korzystałam przy wynajmie mieszkania i zawsze wywiązywał się rzetelnie i walczył do końca. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
Zdecydowanie polecam! Sylwia Chada

Serdecznie polecam współpracę z Panem Łukaszem Pawłowskim. Na każdym etapie sprzedaży służył ogromnym wsparciem i doświadczeniem - nawet w najbardziej napiętych sytuacjach, A przy tym Pan Łukasz jest ciepłym i opanowanym człowiekiem.
Ewa Polewska

Bardzo rzetelna i fachowa obsługa w wynajmie mieszkania przez Panią Anną Brljacic. Polecam z czystym sumieniem.
Urszula Kowalczuk

Pragniemy podziękować panu Piotrowi Nockowskiemu za współprace w czasie sprzedaży naszego mieszkania. Transakcja przeprowadzona Szybko, Profesjonalnie i Skutecznie z satysfakcja dla obu stron. Pan Piotr Nockowski jest profesjonalistą o dużej etyce, kulturze osobistej i dyskrecji. Bardzo polecamy.
Iwona Bator

Szczerze mogę polecić współpracę z Panią Anną Brljacic. Pani Ania działa bardzo profesjonalnie, efektywnie, z zaangażowaniem. Jako klientka czułam się w pełni "zaopiekowana". Transakcja sprzedaży mieszkania przebiegła sprawnie. Pani Ania jest przy tym bardzo ciepłą, pogodną, sympatyczną osobą.
Agnieszka

Swietna profesjonalna obsluga, wspaniali agenci. Anna Brljacic z ktora w tym roku mialam kontakt w sprawie wynajmu i sprzedazy to wspaniala energetyczna osoba i swietna profesjonalistka, ogromna pomoc i skutecznosc ! Goraco polecam !
Autor opinii: Mario La

Bardzo serdecznie dziękuję za wyjątkowo profesjonalną obsługę Pana Piotra Słowińskiego przy wynajmie mojego mieszkania. Adres mieszkania Warszawa ul. Szczęśliwicka. Pan Słowiński dzięki swojej wysokiej kulturze osobistej dokonał pomyślnego wynajmu mojego mieszkania. Będę polecał usługi Pana Piotra Słowińskiego i sam również niebawem skorzystam.
Serdecznie Pozdrawiam. Edward Flint

Pan Piotr Słowiński
Przyjemna obsługa klienta, bardzo łatwa komunikacja oraz bardzo pomocna. Nawet po wielu telefonach wszystko zawsze było wyjaśniane i dokładnie tłumaczone.
Juliana Starzyk i Dawid Herjan

Ważne, udało sie wynająć mieszkanie (agent - Łukasz Pawłowski) w niezwykle trudnym okresie pandemii.
Pozdrawiam, Michal Merczyński

Z całego serca polecam współpracę z Panią Anną Brljacic z firmy Topowi Agenci nieruchomości. Profesjonalne podejście, zaangażowanie oraz niesamowita, pozytywna energia.
Dominika Kasińska

Bardzo rzetelna firma, dbająca o klienta. W pełni profesjonalne wynajęcie mieszkania z dbałością o najmniejsze szczegóły i bezpieczeństwo umowy jako najmu okazjonalnego. Szczególnie polecam agentkę, Panią Annę Brljacic, która nawet w świąteczne dni i długie weekendy oprowadzała po mieszkaniu potencjalnych najemców. Pani Anna Brljacic jest niezwykle rzetelną osobą, godną pełnego zaufania. Zajmowała się wynajmem naszego mieszkania z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jest to atut, który przyciąga solidnych najemców. Pani Anna nawet udzieliła najemczyni praktycznych wskazówek jak właściwie użytkować zmywarkę
Pozdrawiam,
Andrzej Łuczycki

Tak się składa, że miałam w swoim życiu do czynienia z wieloma agentami nieruchomości i pytam po co ? Mogłam od razu powierzyć swoje sprawy p. Rafałowi Jeleńskiemu i p. Unce Bojkow Mijakowskiej. Ta para działa cuda. Nie dość, że szybko - to jeszcze w jakim stylu !!!. Pełna fachowość i profesjonalizm na wszystkich płaszczyznach. A do tego zwyczajna chęć pomocy i wsparcie na każdym etapie działania. No i to tempo. Dziękuję. 🙂
Elżbieta Klimasińska

Chciałbym się podzielić swoją pozytywną opinią na temat współpracy z Panem Piotrem. Pan Piotr Nockowski to wysokiej klasy profesjonalista. Służył on pomocą zarówno sprzedającym, jak i mi, kupującemu, przez cały proces zakupu nieruchomości, wyjaśniając po drodze wszelkie wątpliwości i szybko załatwiając sprawy formalne. Jeśli będę chciał kupić lub sprzedać w przyszłości nieruchomość, zwrócę się do Pana Piotra.
Z wyrazami szacunku, Maciej Witasik

Z pełnym przekonaniem polecam panią Anię Brljacic jako agentkę nieruchomości. W ciągu wielu lat wynajmowania nieruchomości na ul. Powsińskiej i pracując z wieloma agentami nie spotkałam jeszcze osoby tak rzetelnej, kompetentnej i co najważniejsze tak zaangażowanej w swoją pracę, w tym wypadku wynajęcie mojej nieruchomości i to w tak trudnym czasie jak okres pandemii. Pani Ania natychmiast odpowiadała na moje maile, informowała na bieżąco o prowadzonych rozmowach, wychodziła z inicjatywą działań, o których nawet nie pomyślałam. Wszystkie dokumenty były opracowane wzorowo, omówione i uzgodnione z obiema stronami. Bardzo polecam współpracę z panią Anią – to gwarancja, że sprawa będzie załatwiona najlepiej jak tylko możliwe.
Pozdrawiam,
Elżbieta Ciurzyńska

Dzień dobry
Chciałabym bardzo podziękować pani Annie Brljacic za pomoc w wynajęciu mieszkania w Warszawie. Pani Anna zajęła się rzetelnie reklamą, prezentacjami mieszkania, co w konsekwencji przełożyło się na szybkie sfinalizowanie sprawy. Na bieżąco byłam o wszystkim informowana. Nasze spotkania odbywały się w miłej atmosferze. Pni Anna zajęła się dosłownie wszystkim, co dla mnie jest ważne, gdyż nie mieszkam w Warszawie. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu pani Anny. Szczerze polecam.
Z poważaniem Renata J., marzec 2021 r.

Niniejszym Listem Referencyjnym potwierdzam wieloletnią współpracę z Panią Anną Buze-Waśniewską przy realizacji prywatnych projektów na rynku nieruchomości. Pani Ania prezentuje bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do powierzonych jej obowiązków jako agent nieruchomości oraz zapewnia terminową realizację zadań.
Pani Anna Buze-Waśniewska posiada również wszelkie kompetencje oraz świetne rozeznanie rynku nieruchomości, które ułatwiają znalezienie klientów zgodnie z oczekiwaniami. Pani Ania jest także osobą bardzo komunikatywną ze znajomością języków angielskiego oraz rosyjskiego, co szybko pozwala zyskać zaufanie klientów.
Z pełnym zaufaniem rekomenduję współpracę z Panią Anną Buze-Waśniewską, jako rzetelnego partnera działającego na rynku nieruchomości.
Tomasz K., marzec 2021

Pan Piotr (Nockowski) podczas współpracy w procesie sprzedaży nieruchomości wykazywał ogromne zaangażowanie, zarówno w załatwianiu spraw urzędowych, jak i w relacjach z nami (sprzedającymi), jak i z kupującym. Pana Piotra cechuje wysoka kultura osobista i pełen profesjonalizm, co było bardzo dobrze widać przy trudnym kliencie kupującym.
Grzegorz G.

Rekomenduję skorzystanie z pośrednictwa pani Anny Brljacic. Od pierwszego kontaktu miałam poczucie, że powierzyłam wynajęcie mieszkania odpowiedniej osobie. Spotkałam się z agentką naprawdę zaangażowaną i dobrze przygotowaną. Świetnie się rozumiałyśmy, co tylko ułatwiło współpracę. Pani Anna nadzwyczaj sprawnie - szybko, ale i z dbałością o szczegóły - przeprowadziła cały proces wynajmu.
Agata Jakubowska

Bardzo polecam panią Anię Brljacic, agentkę nieruchomości. Pani Ania jest rzetelna, zaangażowana, kontaktowa. Szybko i skutecznie wynajęła mój lokal użytkowy, w trudnym czasie pandemi. Bardzo dobry kontakt, wyczerpująca informacja na każdym etapie pracy, miła atmosfera współpracy.
Abelec Jerzy. Auto-Geo-Serwis.

Szanowna Pani (Małgorzata Szymczak),
Pragniemy tą drogą wyrazić wdzięczność za doprowadzenie do transakcji wynajęcia naszego mieszkania, położonego w centrum Warszawy. Profesjonalizm w działaniu oraz tempo zasługują na najwyższe uznanie. Tym bardziej, że doprowadziła Pani do zawarcia umowy najmu w wyjątkowo trudnym dla rynku nieruchomości okresie pandemii. Pragniemy poinformować Panią, że będziemy informowali znajomych o profesjonalnym pośrednictwie świadczonym przez Panią.
Pozostajemy z poważaniem,
Małgorzata S.
Jacek S.
Warszawa, 25 listopada 2020

Dzień Dobry,
Pani Anna Brljacic profesjonalnie i rzetelnie zajęła się sprzedażą powierzonej jej nieruchomości.
Mieszkając poza Warszawą i sprzedając mieszkanie znajdujące się w stolicy, dzięki jej osobistemu zaangażowaniu i dbałości o powierzoną do sprzedaży nieruchomość, miałem pewność, że mieszkanie jest dobrze „zaopiekowane”, a agentka jest osobą godną zaufania.
Cały proces przygotowania nieruchomości do prezentacji, jej reklamy, a także prezentacje dokonywane wobec potencjalnych nabywców, powierzyłem pani Annie.
W procesie sprzedaży mieszkania byłem na bieżąco informowany o tym, co się dzieje - o zakresie pracy, sposobach reklamy, pojawiających się ofertach a następnie organizacji formalnych kwestii związanych z aktem notarialnym.
Daje to poczucie komfortu i oszczędza czas.
Gorąco polecam pośrednika nieruchomości Panią Annę Brljacic.
Pozdrawiam
Marcin Kępa
Wrzesień 2020 r.

Bardzo udana współpraca. Pan Piotr (Nockowski) jest człowiekiem rzetelnym, pomocnym i odznaczającym się wysoką kulturą osobistą. Zdecydowanie mogę polecić współpracę z panem Piotrem.
Andrzej P.
04.09.2020 r. 

Pan Piotr (Nockowski) cierpliwie i szczegółowo odpowiadał na wszelkie pytania i wątpliwości związane z kupnem mieszkania, wykazał się też elastycznością, jeśli chodzi o pracę w czasie epidemii.
Anna T.
19.07.2020 r.

Polecam usługi Pani Anny Brljacic - w niecałe 10 dni zrealizowana - w pełni profesjonalnie - usługa wynajmu mieszkania położonego w nie najłatwiejszej lokalizacji. Pani Brljacic zdjęła z mojej głowy wszystkie kwestie związane z wynajmem mieszkania. Panią Annę cechują: wysoka kultura osobista, doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz pełen profesjonalizm, dzięki czemu współpraca z Nią to czysta przyjemność. Zaś wynegocjowana cena najmu jest dla mnie więcej niż zadowalająca.
Monika Stefaniak
Józefosław
Lipiec 2020 r.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług pani Unki Mijakowskiej. Przy zakupie działki rekreacyjnej pani Unka udzielała nam wszechstronnej pomocy. Wszystko było załatwione perfekcyjnie, z dużą kulturą i w bardzo miłej atmosferze. Każda nasza wątpliwość była wyjaśniana z dużą cierpliwością. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić panią Mijakowską jako agenta nieruchomości.
Dorota i Andrzej Krzysztoszek

Pani Małgorzata Szymczak to osoba wysokiej kultury osobistej i bardzo dużych zdolności interpersonalnych. We współpracy z p. Szymczak szczególnie wartościowe jest Jej ogromne zaangażowanie w realizowane projekty (transakcje), jak i staranne badanie rynku oraz potrzeb swoich klientów.
Cechą charakterystyczną jaka wyróżnia Panią Małgorzatę Szymczak to obiektywizm w ocenie wzajemnych racji i oczekiwań klientów oraz chęć pomocy w rozwiązywaniu problemów, zawiłych prawnie sytuacji na rynku nieruchomości.