Umowa ekskluzywnaTWÓJ OSOBISTY AGENT = TOPOWY AGENT
Zostań naszym klientem - i naszym partnerem biznesowym!

 Dlaczego warto wybrać umowę ekskluzywną? Podajemy 10 najważniejszych powodów!


1. Minimum zachodu, maksimum korzyści

Umowa z klauzulą wyłączności to najbardziej optymalny model współpracy na rynku, zapewniający najwięcej korzyści dla Ciebie jako klienta. Jest to jedna umowa pośrednictwa zamiast wielu. Nie musisz spotykać się wielokrotnie z kilkudziesięcioma agentami nieruchomości, aby z każdym z osobna czytać różne druki, z różnymi warunkami i terminami, podpisywać odrębne umowy, a następnie dokonywać osobiście prezentacji nieruchomości. Wystarczy jeden, wybrany przez Ciebie lub polecony przez kogoś Topowy Agent, który zadba o wszystko. I jeden dokument opisujący ustalone między wami warunki. Jedno biuro nieruchomości, jeden agent i Ty - to wszystko, co jest potrzebne.

 2. Współpraca

Umowa ekskluzywna pozwala na wprowadzenie oferty do specjalnego, dostępnego tylko dla agencji nieruchomości, systemu wymiany ofert na wyłączność, który zawiera ok. 7000 aktualnych ofert nieruchomości. Podpisując jedną umowę pośrednictwa, z jednym agentem, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki otwierasz się na ok. 500 biur i 3850 agentów nieruchomości, którzy automatycznie uzyskują dostęp do informacji na temat Twojej nieruchomości. Jeżeli ktokolwiek z nich pracuje właśnie z klientem poszukującym, codzienny raport zawierający wszystkie nowo wprowadzone oferty na pewno zwróci ich uwagę. Dodatkowo, ci agenci mają stały dostęp do wszystkich ofert Twojego Wyłącznego Agenta - w każdym momencie i z każdego miejsca. Pomyśl, ile czasu zaoszczędzasz powierzając swoją nieruchomość - często majątek całego życia - właściwej, zaufanej osobie - Twojemu Osobistemu Agentowi na wyłączność. Współpraca powoduje, że więcej pośredników pracuje dla Ciebie! Podpisując jedną umowę pośrednictwa na wyłączność, zapewniasz swojemu Topowemu Agentowi swobodę dzielenia się ofertą z wieloma pośrednikami. Oferowana nieruchomość ma tak naprawdę dużo więcej, a nie mniej ekspozycji (jest sprzedawana/wynajmowana nie przez jedno, ale przez wiele biur!) i dzięki temu dochodzi do tego szybciej!

3. Szeroka ekspozycja nieruchomości

Pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale bez umowy ekskluzywnej oferta jest często ukrywana przed światem. Na czym polega paradoks? Jesteś przekonany, że więcej znaczy lepiej, prawda? Więcej umów, więcej reklamy, więcej agentów zajmujących się sprzedażą lub wynajmem? Nic bardziej mylnego! Tylko pośrednik, który wie, że jest i pozostanie Twoim Osobistym Agentem nie będzie ograniczał dostępu innych agentów do oferty i chował jej głęboko w przysłowiowej ‘szufladzie’. Tylko profesjonalista, który czuje się bezpiecznie jako Twój Wyłączny Agent świadomie będzie dążyć do tego, żeby pokazać ją wszystkim potencjalnym klientom - ponieważ wie, że nikt inny nie sprzątnie mu jej 'sprzed nosa'.

4. Jakość pracy

Agent reprezentujący tylko Ciebie nie ma żadnego konfliktu interesów. Nie dąży do tego, aby pobrać wynagrodzenie od dwóch stron transakcji, a więc nie odmawia klientom innych pośredników obejrzenia Twojej nieruchomości. Agent pracujący tylko dla Ciebie nie liczy na to, że klient zgłosi się bezpośrednio do niego, a on zmusi go do podpisania umowy pośrednictwa, dodatkowo zapewniając sobie kolejne wynagrodzenie - od kupującego. Topowy Agent jest zatrudniony po to, aby doprowadzić do transakcji - i nie jest istotne czy kupującym jest klient 'z ulicy', czy klient pracujący ze swoim pośrednikiem. Topowy Agent rzetelnie przykłada się do powierzonego zadania, według najwyższych standardów. Dzięki temu oferta prezentuje się lepiej, a klient poszukujący jest bardziej zachęcony do obejrzenia nieruchomości - tym bardziej, że wie dokładnie, gdzie się ona znajduje i ma większą pewność, że agent wie, o czym mówi (ponieważ osobiście widział i zna nieruchomość). Gdyby nie umowa wyłączna, agent najprawdopodobniej niewiele by robił, licząc głównie na przypadek i łut szczęścia.

5. Największa możliwa reklama nieruchomości

Twój Osobisty Agent nie konkuruje z Tobą, nie działa ze szkodą dla Ciebie i Twojej oferty, nie rywalizuje z innymi pośrednikami. Topowy Agent współpracuje z Tobą jako swoim partnerem biznesowym, dążąc do dokładnie tego samego celu, co Ty, tj. sprzedaży lub wynajmu Twojej nieruchomości. Topowy Agent współpracuje również ze wszystkimi (bez wyjątku!) agentami z rynku, zapraszając ich do współpracy. Aby osiągnąć sukces, Topowy Agent skupia się na marketingu Twojego produktu, inwestując w reklamę oferty, upubliczniając ją razem ze wszystkimi jej cechami i parametrami (podając adres nieruchomości) - nie wprowadzając nikogo świadomie w błąd i nie ukrywając danych na temat nieruchomości. Umowa ekskluzywna sprawia, że zaangażowanie pośrednika jest bardzo wysokie. Wiedząc, że klient gra z nim do jednej bramki, wzajemna relacja jest bezpieczna i agent jako jedyny posiada daną ofertę, pośrednik inwestuje dużo więcej czasu i pieniędzy w marketing oferty. Bez umowy ekskluzywnej niewielu agentów zdecyduje się nawet na umieszczenie na nieruchomości baneru 'Na Sprzedaż/Wynajem'. Mogliby wtedy pracować za darmo ujawniając innym agentom i potencjalnym klientom lokalizację nieruchomości, tym samym zmniejszając swoją szansę na przeprowadzenie transakcji. Z Topowym Agentem nie będziesz mieć takiego problemu!

6. Wyższa cena transakcyjna

Po podpisaniu umowy z klauzulą wyłączności Topowy Agent wie, że tylko on dysponuje ofertą, jest odpowiedzialny za znalezienie klienta i przeprowadzenie transakcji. Agent, podobnie do marionetkarza, trzyma w ręku wszystkie sznurki i odpowiednio za nie pociąga - w zależności od rozwoju sytuacji i dla Twojego dobra! Wszyscy potencjalni klienci zgłaszają się do agenta, wszystkie prezentacje odbywają się tylko z jego udziałem. Jedynie on wie, jakie jest zainteresowanie ofertą, ilu klientów obejrzało nieruchomość i czy ktoś już złożył ofertę zakupu (i jaką). Twój Osobisty Agent może więc, we właściwy sposób i bez problemu, ocenić wszystkich klientów, zweryfikować na ile są poważni, potwierdzić ich zdolność kredytową, skutecznie prowadzić negocjacje w Twoim imieniu oraz doradzić Ci, co najlepiej zrobić, a nawet które oferty odrzucić. Wynagrodzenie Topowego Agenta nie zależy od tego czy klient poszukujący go zatrudni - Twój Osobisty Agent nie warunkuje prezentacji nieruchomości podpisaniem umowy pośrednictwa z kupującym. Wynagrodzenie pośrednika płaci jedna strona transakcji - ta, z którą jest podpisana umowa. A ponieważ wynagrodzenie Topowego Agenta prawie zawsze zależy od uzyskanej ceny transakcyjnej, agent zrobi, co w jego mocy, żeby ta cena była jak najwyższa.

7. Bieżąca informacja i kreatywność

Umowa wyłączna zapewnia, że klient jest na bieżąco informowany o postępach. Twój Osobisty Agent dba o to, żebyś zawsze wiedział, co dzieje się z ofertą - na każdym etapie procesu. Umowa ekskluzywna zobowiązuje agenta do świadczenia usługi najwyższej jakości i przekłada się na 100% zainteresowania i zaangażowania agenta. Regularne raporty z działań promocyjnych, nowinki z rynku, doradztwo i wsparcie - Topowy Agent ma bardzo mocną motywację do dostarczania usługi najwyższej jakości i wysoko postawioną poprzeczkę. A żeby tak się działo, pośrednik przeznacza też czas na inwencję twórczą, obserwując obecne trendy w branży, analizując statystyki dotyczące oferty, monitorując inne, konkurencyjne nieruchomości na lokalnym rynku i zastanawiając się nad dodatkowymi sposobami promocji oferty. Topowy Agent podpowiada, co można zrobić, żeby do transakcji doszło szybciej, a osiągnięta cena transakcyjna była maksymalnie wysoka. Twój Osobisty Agent umiejętnie reaguje na sygnały z rynku i kreatywnie podchodzi do procesu sprzedaży/wynajmu - mocno stawiając na innowacje marketingowo-technologiczne.

8. Bezpieczeństwo

Umowa ekskluzywna oznacza, że kontaktuje się z Tobą tylko jeden agent - Twój Osobisty Agent nieruchomości. Znasz go z imienia i nazwiska, doskonale potrafisz go rozpoznać z twarzy, a nawet bardzo dobrze kojarzysz jego głos przez telefon. Nie musisz się zastanawiać z kim konkretnie będziesz rozmawiać, gdy zadzwonisz do swojego agenta. A potencjalni klienci poszukujący nie będą musieli ‘wisieć’ na telefonie czekając na połączenie z kimś, kto będzie akurat dostępny, a potem nie będzie nic wiedzieć o ofercie lub nieruchomości. Nie przyjedzie do Ciebie obca osoba, której nie pamiętasz. Topowego Agenta nie tylko rozpoznasz, Topowy Agent będzie z Tobą w stałym kontakcie - telefonicznym, mailowym i osobistym. Przy umowie na wyłączność unikasz wizyt agentów, których nie kojarzysz oraz potencjalnych problemów z anonimowymi klientami z przypadku (kto wie, kim oni są i jakie mają zamiary). Każdy oglądający jest weryfikowany, jego tożsamość sprawdzana. Wszystkim zajmuje się Twój Osobisty Agent, z którym współpracujesz na co dzień, i którego sam świadomie wybrałeś. Topowy Agent dba o Twoje bezpieczeństwo tak samo, jak dba o szybką, skuteczną i korzystną transakcję. Bo Twoja satysfakcja oznacza potencjalne przyszłe polecenia i rekomendacje!

9. Kompleksowa obsługa klienta, wygoda i zaufanie

Twój Osobisty Agent odpowiada za całość transakcji, od A do Z. Ty się relaksujesz i spokojnie zajmujesz swoimi sprawami, podczas gdy Topowy Agent fachowo i efektywnie zajmuje się Twoją nieruchomością - w taki sposób, aby skutecznie spełnić Twoje życzenie i zrealizować zlecenie, czyli jak najszybciej i jak najlepiej sprzedać lub wynająć Twoje mieszkanie, dom, lokal lub działkę. Nie musisz martwić się o innych wykonawców, Twój Wyłaczny Agent wszystkim się zajmie, załatwi, co trzeba, przypilnuje. Wszystko po to, abyś Ty był zadowolony. Topowy Agent współpracuje z wieloma specjalistami, którzy służą wsparciem podczas całego procesu. Home staging, profesjonalne sesje zdjęciowe, wirtualne spacery, drony, przeprowadzki, kredyty, ubezpieczenia, usługi prawne, geodezyjne, rzeczoznawcy - dla Topowego Agenta nie ma rzeczy niemożliwych - poleci, zaaranżuje, umówi, według zapotrzebowania.

10. Partnerstwo

Wybrany przez Ciebie agent jest Twoim Wyłącznym Agentem, który w 100% pracuje dla Ciebie i reprezentuje jedynie Twoje interesy. Nie jesteście dla siebie konkurencją, wręcz przeciwnie - jesteście partnerami w biznesie. Nie ma potrzeby wzajemnie ze sobą rywalizować, Waszą wspólną konkurencją są inne oferty na rynku. Twój Osobisty Agent wie, że może liczyć na Twoją lojalność, Wasza relacja opiera się na zaufaniu i obopólnych korzyściach. Topowy Agent, doprowadzając do korzystnej i udanej transakcji, dostarcza to, do realizacji czego był zatrudniony: w zamian za wykonaną pracę i sprzedaż/wynajem Twojej nieruchomości, otrzymuje godziwe wynagrodzenie i rekomendacje na przyszłość. Każda ze stron jest zadowolona i ma satysfakcję z dobrze wykonanego zadania.