Działka budowlana Bartołty Wielkie Kierzbuń Warmia

Działka (Budowlana) na sprzedaż
118 000 PLN , Pow. 3 365 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 365 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Bartołty Wielkie
Numer oferty:
TOP754598
Cena za m2:
35 PLN
Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową przeznaczoną do sprzedaży przez jedynego Właściciela. Przedmiotem oferty jest działka nr. 19/47 o powierzchni 3365 m2.

Dla działki zostały wydane Warunki Zabudowy (WZ) - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Budowa wolnostojącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu.

Działki znajdują się na uboczu warmińskiej wsi Bartołty Wielkie.

Ogromnym atutem działek jest to, że jako jedyne w okolicy są położone na wzniesieniu. Dzięki temu z każdej z nich roztacza się zachwycający, niczym nie przysłonięty widok na pagórkowate łąki, staw i lasy w oddali.
Zapraszamy - przyjedź, wejdź na działkę i zobacz ten niesamowity widok na żywo.

W sąsiedztwie lasy i 8 jezior. Ozdobą łąk i lasów jest liczna dzika zwierzyna. W tym wyjątkowym miejscu można obserwować łosie, sarny, jelenie szlachetne, dziki, jenoty, lisy, wiewiórki, borsuki, czarne bociany, żurawie czy orliki.

Lokalizacja zapewni Ci ciszę, czyste powietrze, odpoczynek wśród łąk, lasów i jezior. Spacerem dojdziesz nad Jezioro Tumiańskie, Jezioro Bartołt Wielki, Jezioro Dłużek, do Buddyjskiego Ośrodka Odosobnienia czy Stadniny Koni w Kierzbuniu.

Każda z działek ma powierzchnię nieznacznie przekraczającą 3000 m2 i kształt zbliżony do prostokąta. Teren jest urozmaicony niewielkim wzniesieniem, z którego rozpościera się malowniczy widok na okolicę i nieodległy staw. Dojazd do działek dobrze utrzymaną drogą gminną. Woda z wodociągu w drodze lub z ujęcia własnego. Prąd w drodze.

Bartołty Wielkie to urokliwa, niewielka miejscowość w Gminie Barczewo, otoczona lasami, jeziorami i łąkami. 30 kilometrów do centrum Olsztyna, 18 kilometrów do Biskupca wygodną trasą DK16. Świetnie prezentuje uroki warmińskiej wsi, zapewnia podstawowe potrzeby mieszkańcom i odwiedzającym - sklep, szkoła, plac zabaw dla dzieci młodzieży, kościół. Okolica o dużym potencjale turystycznym, w pobliżu ośrodki wypoczynkowe, stadnina koni.

Oferta dotyczy działki 19/47 obręb Bartołty Wielkie, gmina Barczewo, powiat olsztyński. Istnieje możliwość zakupu sąsiednich działek z kompleksu i stworzenia większego areału. Sumaryczna powierzchnia 4 działek (19/47, 19/48, 19/49, 19/50) to ponad 13 000 m2.

Inwestycja w tę nieruchomość to:
Atrakcyjna lokalizacja - tereny rekreacji i turystyki wodnej, brak przemysłu ciężkiego, bliskość czystych jezior, doskonałe warunki do uprawiania sportów letnich i zimowych, duży areał umożliwiający realizację bardzo atrakcyjnego projektu. Unikalny, panoramiczny widok ze wzgórza.

Załączone na zdjęciach obrysy działek mają charakter poglądowy - wymiary mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych.

Zainteresowanym prześlę link do kompozycji mapowej w Geoportalu.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację po uprzednim umówieniu odpowiedniego terminu. Jestem wyłącznym reprezentantem Właścicieli.
Nieprawidłowy adres E-mail