Działka bud. 5400m2 nad Bugiem z pięknym lasem

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
399 000 PLN , Pow. 5 400 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
5 400 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Brańszczyk , Jana Pawła II
Numer oferty:
TOP448323
Cena za m2:
74 PLN
Jeżeli marzysz o zadrzewionej działce w pobliżu rzeki - ta działka jest idealna dla Ciebie ! Na sprzedaż działka o powierzchni 5400 m2 położona w Brańszczyku pod Wyszkowem, 70 km od Warszawy, częściowo porośnięta lasem. Piękne tereny zielone, rekreacyjne, niedaleko rzeki Bug. Idealne miejsce na wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, grzybobranie.

Działka przeznaczona jest częściowo pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz pod tereny zieleni. Aktualnie zadrzewione jest ok. 4800 m2 działki, wolnej przestrzeni pod zabudowę pozostaje w tej chwili ok. 600 m2.

Działka objęta jest MPZP. Jest położona przy drodze asfaltowej, dalej (ostatnie metry) - służebność dojazdu. Wszystkie media w drodze tj. sieć wodociągowa, elektroenergetyczna, kanalizacyjna, gazowa. Działka znajduje się na płaskim terenie. Możliwość zakupienia także działki przylegającej - z pięknym lasem olchowym.

Gratka dla miłośników przyrody - jeśli marzysz o mieszkaniu tuż przy swoim kawałku lasu obfitującego w grzyby czy jagody - ta oferta jest prawdopodobnie dla Ciebie. Cisza, spokój i harmonia z naturą. Działka charakteryzuje się bogactwem naturalnych zasobów. 

Grunt z uregulowanym stanem prawnym i brakiem obciążeń. Tylko jeden właściciel (osoba prywatna).

W okolicy pełna infrastruktura w Brańszczyku lub Wyszkowie (10 min.): sklepy, apteki, punkty usługowe, restauracje, bank, przedszkola i szkoły, zaplecze sportowe, stadnina koni, molo, skansen. Działka położona jest zaledwie 1 km od rzeki Bug, łatwy i szybki dojazd trasą S8 z Warszawy w ok. 50 min (tylko ostatnie 3 min. drogi trasą nieekspresową).

Polecam serdecznie i zapraszam !


Nieprawidłowy adres E-mail